en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 23.01.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
Wed 23.01.2019 19:00
Jurmala Betsafe
-
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 23.01.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Thu 24.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BC Kalev/Cramo
Jekabpils sporta nams
Sat 26.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 26.01.2019 17:00
BK Ventspils
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 26.01.2019 18:00
BK Ogre
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Ogres 1. vidusskola
Sun 27.01.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 27.01.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Sun 27.01.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 30.01.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 30.01.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Valga Spordihoone
Wed 30.01.2019 19:30
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 30.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Ogre
Jekabpils sporta nams
Thu 31.01.2019 19:00
VEF Riga
-
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 02.02.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph
Sat 02.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Sat 02.02.2019 17:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 03.02.2019 16:00
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 06.02.2019
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Tartu Ülikool
*to be confirmed
Wed 06.02.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 06.02.2019 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Thu 07.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Valga Spordihoone
Thu 07.02.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 09.02.2019 17:00
VEF Riga
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 09.02.2019 17:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
Sat 09.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Sat 09.02.2019 18:00
Jurmala Betsafe
-
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 10.02.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 10.02.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Sun 10.02.2019 17:00
BK Ogre
-
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
Sun 10.02.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 13.02.2019 19:00
BK Ventspils
-
Jurmala Betsafe
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 13.02.2019 19:00
Pärnu Sadam
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Pärnu Spordihall
Wed 13.02.2019 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Thu 14.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Tartu, TÜ sph
Thu 14.02.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
Tue 19.02.2019 19:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 20.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Valga Spordihoone
Sat 23.02.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Liepaja
Jekabpils sporta nams
Wed 27.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
Wed 27.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VEF Riga
Valga Spordihoone
Wed 27.02.2019 19:30
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Thu 28.02.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Thu 28.02.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
VEF Riga
Jekabpils sporta nams
Fri 01.03.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 02.03.2019 17:00
TALTECH
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 02.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 02.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
Sun 03.03.2019
Latvijas Universitate
-
Jurmala Betsafe
*to be confirmed
Tue 05.03.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 06.03.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Liepaja
Valga Spordihoone
Wed 06.03.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 06.03.2019 19:00
Jurmala Betsafe
-
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 06.03.2019 19:30
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Sat 09.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
Sat 09.03.2019 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 09.03.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Valga Spordihoone
Sat 09.03.2019 18:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Ventspils
Jekabpils sporta nams
Sun 10.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 13.03.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 13.03.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
Wed 13.03.2019 19:30
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 13.03.2019 19:30
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 13.03.2019 20:00
TALTECH
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 16.03.2019 17:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 16.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tartu, TÜ sph
Sat 16.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 17.03.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
Latvijas Universitate
Jekabpils sporta nams
Sun 17.03.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
Sun 17.03.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Tue 19.03.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 20.03.2019 18:30
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 20.03.2019 19:30
VEF Riga
-
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Thu 21.03.2019 20:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 23.03.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 23.03.2019 17:00
TALTECH
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 23.03.2019 17:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Sat 23.03.2019 18:00
Jurmala Betsafe
-
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 24.03.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sun 24.03.2019 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 24.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...