en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 29.02.2020 17:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Tue 03.03.2020 19:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 04.03.2020 19:00
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
Wed 04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 04.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Sat 07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 07.03.2020 19:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Sun 08.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 08.03.2020 18:00
TALTECH
-
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 11.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph
Wed 11.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
Wed 11.03.2020 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 14.03.2020 17:00
BK Ogre
-
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
Sat 14.03.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 14.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tukuma sporta halle
Sun 15.03.2020 14:00
BK Ventspils
-
Rakvere Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 15.03.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
Mon 16.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Tue 17.03.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Jurmala Betsafe
Nord Cramo Spordihoone
Thu 19.03.2020 19:00
BK Liepaja
-
Jurmala Betsafe
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 20.03.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF Riga
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 20.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
Sat 21.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
TALTECH
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 21.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus
Sat 21.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 22.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...