en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Tue 19.01.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 20.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 22.01.2021 17:00
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Fri 22.01.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
Fri 22.01.2021 19:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 23.01.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 23.01.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 24.01.2021 17:00
TALTECH
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 27.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 27.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Sat 30.01.2021 14:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 30.01.2021 17:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Sat 30.01.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 30.01.2021 17:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Sat 30.01.2021 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 31.01.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Tue 02.02.2021 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 03.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Thu 04.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 05.02.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Fri 05.02.2021 19:30
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 06.02.2021 14:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 06.02.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sat 06.02.2021 17:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 07.02.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 09.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 10.02.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Wed 10.02.2021 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 10.02.2021 19:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 10.02.2021 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 10.02.2021 19:30
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 12.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 13.02.2021 14:00
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 13.02.2021 17:00
TALTECH
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 13.02.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 13.02.2021 17:00
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 14.02.2021 14:00
BK Ventspils
-
VALMIERA GLASS/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Thu 25.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Thu 04.03.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 10.03.2021 19:30
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 17.03.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...