en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Fri 30.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 30.10.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
Sat 31.10.2020 14:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 31.10.2020 16:00
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 31.10.2020 17:00
Valmiera Glass/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 31.10.2020 17:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Saku Suurhall
Tue 03.11.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Tue 03.11.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 04.11.2020 19:00
BK Ogre
-
Valmiera Glass/VIA
Ogres 1. vidusskola
Wed 04.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 04.11.2020 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 07.11.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 07.11.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 07.11.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sun 08.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 11.11.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Fri 13.11.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
TALTECH
Rakvere Spordihall
Fri 13.11.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS Rapla
Nord Cramo Spordihoone
Sat 14.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 14.11.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 14.11.2020 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 14.11.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 15.11.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
TALTECH
Pärnu Spordihall
Wed 18.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 18.11.2020 19:30
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 20.11.2020 19:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 20.11.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Sat 21.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Valmiera Glass/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 21.11.2020 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 21.11.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
Sun 22.11.2020 14:00
BC Kalev/Cramo
-
TALTECH
Nord Cramo Spordihoone
Wed 02.12.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 02.12.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Wed 02.12.2020 19:30
TALTECH
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 05.12.2020 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 05.12.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 05.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Sat 05.12.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 06.12.2020
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
*to be confirmed
Sun 06.12.2020 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 16.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...