en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 20.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 22.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Fri 22.10.2021 19:00
BK Ventspils
-
TalTech
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 23.10.2021 16:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 23.10.2021 17:00
Tallinna Kalev
-
VEF RIGA
Nord Cramo Spordihoone
Sat 23.10.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 23.10.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 24.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VEF RIGA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 24.10.2021 17:00
BK Liepaja
-
TalTech
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 29.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
Sat 30.10.2021 15:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 30.10.2021 17:00
BK Liepaja
-
VEF RIGA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 30.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 30.10.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 31.10.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Spordihall
Sun 31.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
TalTech
Rakvere Spordihall
Fri 05.11.2021
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
*to be confirmed
Fri 05.11.2021 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 06.11.2021
VEF RIGA
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 06.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Sat 06.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
-
BK Liepaja
Nord Cramo Spordihoone
Sun 07.11.2021 17:00
TalTech
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 07.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Liepaja
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 10.11.2021
VEF RIGA
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 12.11.2021
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Kalev/Cramo
*postponed
Sat 13.11.2021 17:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
Sat 13.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Rakvere Tarvas
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 13.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
-
Latvijas Universitate
Nord Cramo Spordihoone
Sun 14.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
TalTech
Pärnu Spordihall
Wed 17.11.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 17.11.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Fri 19.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Sat 20.11.2021
Pärnu Sadam
-
VEF RIGA
Pärnu Spordihall
Sat 20.11.2021
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 20.11.2021 17:00
TalTech
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 20.11.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
KK Viimsi/Sportland
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 21.11.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 01.12.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 03.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tallinna Kalev
Rakvere Spordihall
Sat 04.12.2021
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
Sat 04.12.2021
TalTech
-
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 04.12.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VEF RIGA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 04.12.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 08.12.2021
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
*postponed
Wed 08.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 10.12.2021
VEF RIGA
-
TalTech
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 10.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Sat 11.12.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Sun 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
TalTech
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 15.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 15.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Wed 15.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Sat 18.12.2021
VEF RIGA
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 21.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 22.12.2021
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Wed 22.12.2021
TalTech
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 22.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 22.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Tue 28.12.2021
KK Viimsi/Sportland
-
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 29.12.2021
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 29.12.2021
VEF RIGA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 29.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Thu 30.12.2021
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Thu 30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 04.01.2022
BK Ventspils
-
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 05.01.2022 19:00
BK Ogre
-
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Sat 08.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF RIGA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 08.01.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 08.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Sun 09.01.2022
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev
*to be confirmed
Sun 09.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
TalTech
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 11.01.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 12.01.2022
TalTech
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 12.01.2022
Rakvere Tarvas
-
KK Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
Wed 12.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Fri 14.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 15.01.2022
VEF RIGA
-
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 15.01.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 15.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 15.01.2022 17:00
TalTech
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 16.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 16.01.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Sõle Spordikeskus
Wed 19.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 21.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Fri 21.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 22.01.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF RIGA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 22.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
KK Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 22.01.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Sat 22.01.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech
Ogres 1. vidusskola
Sat 22.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 26.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Wed 26.01.2022 19:00
TalTech
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 27.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 29.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
Rakvere Tarvas
Nord Cramo Spordihoone
Sun 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 02.02.2022
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 02.02.2022
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Wed 02.02.2022
TalTech
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 04.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 04.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
Sat 05.02.2022
VEF RIGA
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 05.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 06.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TalTech
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 09.02.2022
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Wed 09.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Thu 10.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 11.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
VEF RIGA
Rakvere Spordihall
Sat 12.02.2022
TalTech
-
VEF RIGA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 12.02.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Sun 13.02.2022
BK Ventspils
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 16.02.2022 18:30
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 16.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF RIGA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 16.02.2022 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Fri 18.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Sat 19.02.2022
TalTech
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 19.02.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 20.02.2022
BK Ventspils
-
VEF RIGA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 20.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 20.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
KK Viimsi/Sportland
Sõle Spordikeskus
Wed 02.03.2022
VEF RIGA
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 02.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Thu 03.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 05.03.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF RIGA
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 05.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 05.03.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TalTech
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 09.03.2022
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 09.03.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 11.03.2022
VEF RIGA
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 11.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Fri 11.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 12.03.2022 17:00
BK Ogre
-
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Sat 12.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 12.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
TalTech
Nord Cramo Spordihoone
Wed 16.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TalTech
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 16.03.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Fri 18.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 19.03.2022
VEF RIGA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 19.03.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.03.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 19.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...