en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 15.12.2018 17:00
BK Ogre
-
AVIS UTILITAS Rapla
Ogres 1. vidusskola
Sat 22.12.2018 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 09.01.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
AVIS UTILITAS Rapla
Valga Spordihoone
Sun 13.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 22.01.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 26.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 03.02.2019 16:00
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 07.02.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 10.02.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Thu 14.02.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
Wed 27.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
Sat 02.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 05.03.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 13.03.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 16.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 24.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...