en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 15.12.2018 18:00
Betsafe Jurmala
-
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Thu 27.12.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Betsafe Jurmala
Tallinn, T.Soku KK
Wed 02.01.2019 19:00
VEF Riga
-
Betsafe Jurmala
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 09.01.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 12.01.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 16.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
Betsafe Jurmala
Jekabpils sporta nams
Sat 19.01.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 23.01.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 02.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Betsafe Jurmala
Sõle Spordikeskus
Sat 09.02.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 13.02.2019 19:00
BK Ventspils
-
Betsafe Jurmala
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 03.03.2019
Latvijas Universitate
-
Betsafe Jurmala
*to be confirmed
Wed 06.03.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 17.03.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
Betsafe Jurmala
Pärnu Spordihall
Sat 23.03.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...