en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 15.12.2018 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 22.12.2018 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 09.01.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 13.01.2019 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 20.01.2019 17:00
BK Liepaja
-
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 26.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 27.01.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Wed 06.02.2019 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 13.02.2019 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Tue 19.02.2019 19:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 23.02.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Liepaja
Jekabpils sporta nams
Sat 02.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
Wed 06.03.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Liepaja
Valga Spordihoone
Sat 09.03.2019 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 16.03.2019 17:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 24.03.2019 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...