en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Sat 23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Sat 30.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sun 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sun 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 18.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Sõle Spordikeskus
Sat 28.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 08.01.2020 19:00
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 18.01.2020 17:00
VEF Riga
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 22.01.2020
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
Thu 30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Sat 01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Sat 08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Fri 14.02.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Valga Spordihoone
Sat 29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Wed 04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Sat 14.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 21.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...