en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 23.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 07.12.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 13.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Sat 14.12.2019 17:00
TALTECH
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 21.12.2019 17:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 28.12.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 10.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Ventspils
Valga Spordihoone
Sat 18.01.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Sun 02.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
Sat 08.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 12.02.2020 19:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 15.02.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 29.02.2020 17:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 14.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
Rakvere Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 21.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
TALTECH
Olimpiskais centrs "Ventspils"

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...