en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Sat 23.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
Rakvere Tarvas
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 27.11.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Jurmala Betsafe
Valga Spordihoone
Sat 30.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
AVIS UTILITAS Rapla
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 08.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph
Sat 14.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 21.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 28.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 11.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Jurmala Betsafe
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 18.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 22.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Jurmala Betsafe
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 25.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 01.02.2020 18:00
TALTECH
-
Jurmala Betsafe
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 08.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 15.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 22.02.2020 14:00
BK Liepaja
-
Jurmala Betsafe
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 07.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 11.03.2020
Rakvere Tarvas
-
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
Sat 14.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Tue 17.03.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Jurmala Betsafe
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 22.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...