en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Sat 30.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 08.12.2019 14:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 14.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 18.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 28.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Tue 07.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 12.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 15.01.2020 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Wed 22.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Jurmala Betsafe
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Fri 31.01.2020 19:00
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 09.02.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Valga Spordihoone
Sun 16.02.2020 16:30
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 26.02.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 14.03.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 21.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool
Vidzemes Olimpiskais Centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...