en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 17.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 27.11.2019 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 30.11.2019 17:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Wed 04.12.2019 19:30
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 08.12.2019 14:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 21.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 29.12.2019 14:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 08.01.2020 19:30
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS Rapla
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 15.01.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Liepaja
Valga Spordihoone
Sat 18.01.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Tue 28.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 05.02.2020 19:30
BK Liepaja
-
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 14.02.2020
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Sat 22.02.2020 14:00
BK Liepaja
-
Jurmala Betsafe
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 26.02.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 04.03.2020
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Wed 11.03.2020 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 15.03.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
Sat 21.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...