en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 03.10.2020 19:00
Latvijas Universitate
-
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 07.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 11.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 18.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 24.10.2020 19:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 31.10.2020 17:00
Valmiera Glass/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 07.11.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 14.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 21.11.2020 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.12.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...