en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 05.12.2020 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 11.12.2020 19:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 19.12.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 27.12.2020 19:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Zemgale Olympic Centre
Sun 10.01.2021 17:00
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 16.01.2021 17:00
VEF Riga
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 23.01.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 30.01.2021 17:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Fri 05.02.2021 19:30
BK Liepaja
-
Valmiera Glass/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 10.02.2021 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 13.02.2021 17:00
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...