en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Tue 25.01.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev
Pärnu Spordihall
Sat 29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 02.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Fri 04.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Wed 09.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Wed 16.02.2022 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Sun 20.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 05.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 11.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Wed 16.03.2022 18:30
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...