en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 23.10.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 30.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 07.11.2021 17:00
TalTech
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 12.11.2021
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Kalev/Cramo
*postponed
Sat 20.11.2021
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 04.12.2021
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
Wed 08.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 11.12.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 21.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Thu 30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 09.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Tue 11.01.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 16.01.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Sõle Spordikeskus
Sat 22.01.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF RIGA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 04.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
Thu 10.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 19.02.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 11.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 12.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 19.03.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...