en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Fri 10.12.2021 19:30
VEF RIGA
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech/OPTIBET
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 12.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 15.01.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 22.01.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech/OPTIBET
Ogres 1. vidusskola
Wed 26.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 02.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 06.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TalTech/OPTIBET
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 12.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
VEF RIGA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 19.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 05.03.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TalTech/OPTIBET
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 12.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
TalTech/OPTIBET
Nord Cramo Spordihoone
Wed 16.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TalTech/OPTIBET
Tallinn, Kalevi Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...