en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 23.10.2021 17:00
Tallinna Kalev
-
VEF RIGA
Nord Cramo Spordihoone
Sat 30.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 06.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
-
BK Liepaja
Nord Cramo Spordihoone
Wed 10.11.2021
VEF RIGA
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 13.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
-
Latvijas Universitate
Nord Cramo Spordihoone
Wed 17.11.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Fri 03.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tallinna Kalev
Rakvere Spordihall
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Wed 15.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Wed 22.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Wed 29.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sun 09.01.2022
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev
*to be confirmed
Sun 16.01.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Sõle Spordikeskus
Wed 19.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 22.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 29.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
Rakvere Tarvas
Nord Cramo Spordihoone
Fri 04.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Sun 20.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
KK Viimsi/Sportland
Sõle Spordikeskus
Sun 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 12.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
TalTech
Nord Cramo Spordihoone
Fri 18.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 19.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...