en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 22.12.2021 18:30
AVIS UTILITAS RAPLA
-
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 28.12.2021 19:00
KK Viimsi/Sportland
-
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 12.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
KK Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
Thu 20.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 22.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
KK Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 20.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
KK Viimsi/Sportland
Sõle Spordikeskus
Sun 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 11.03.2022
VEF RIGA
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 12.03.2022 17:00
BK Ogre
-
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Sun 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...