en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 14:30
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 08.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF RIGA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 12.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 16.01.2022 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Fri 21.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Sun 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 02.02.2022
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Sat 05.02.2022 17:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 09.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 19.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 02.03.2022
VEF RIGA
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 19.03.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...