en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 23.10.2021 17:00
Tallinna Kalev
-
VEF RIGA
Nord Cramo Spordihoone
Sun 24.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VEF RIGA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 30.10.2021 17:00
BK Liepaja
-
VEF RIGA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 06.11.2021
VEF RIGA
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 10.11.2021
VEF RIGA
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 20.11.2021
Pärnu Sadam
-
VEF RIGA
Pärnu Spordihall
Sat 04.12.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VEF RIGA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 10.12.2021
VEF RIGA
-
TalTech
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021
VEF RIGA
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 29.12.2021
VEF RIGA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 08.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF RIGA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 15.01.2022
VEF RIGA
-
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 22.01.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF RIGA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 05.02.2022
VEF RIGA
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 11.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
VEF RIGA
Rakvere Spordihall
Sat 12.02.2022
TalTech
-
VEF RIGA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 16.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF RIGA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 20.02.2022
BK Ventspils
-
VEF RIGA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 02.03.2022
VEF RIGA
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 05.03.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF RIGA
Ogres 1. vidusskola
Fri 11.03.2022
VEF RIGA
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 19.03.2022
VEF RIGA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...