en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Valmieras Olimpiskais Centrs
Tue 01.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Wed 02.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 05.02.2022
VEF RIGA
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 12.02.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 16.02.2022 18:30
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 19.02.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 05.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 09.03.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 12.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Tue 15.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 19.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...