en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 23.10.2021 16:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 30.10.2021 15:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 06.11.2021
VEF RIGA
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 13.11.2021 17:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
Fri 19.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Sat 04.12.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Sat 18.12.2021 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Wed 05.01.2022 19:00
BK Ogre
-
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Wed 12.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Sun 16.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 22.01.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech
Ogres 1. vidusskola
Wed 26.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Wed 16.02.2022 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Sat 19.02.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 05.03.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF RIGA
Ogres 1. vidusskola
Sat 12.03.2022 17:00
BK Ogre
-
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Wed 16.03.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Sat 19.03.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...