en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Fri 07.10.2022 19:30
Keila KK
-
Pärnu Sadam
Keila Tervisekeskus
Sat 15.10.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Sat 22.10.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Prometey
Pärnu Spordihall
Sun 30.10.2022 15:00
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 05.11.2022
Pärnu Sadam
-
VEF Riga
Pärnu Spordihall
Fri 18.11.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 26.11.2022
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
Sat 03.12.2022
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Wed 07.12.2022
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Sat 10.12.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Wed 21.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 28.12.2022
Pärnu Sadam
-
TalTech/OPTIBET
Pärnu Spordihall
Fri 30.12.2022
BC Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Sat 07.01.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 14.01.2023 17:15
VEF Riga
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 18.01.2023
Pärnu Sadam
-
Keila KK
Pärnu Spordihall
Tue 24.01.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 28.01.2023 18:30
BC Prometey
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 01.02.2023
Pärnu Sadam
-
BC Tarvas
Pärnu Spordihall
Sat 04.02.2023 17:00
Pärnu Sadam
-
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Sun 12.02.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sun 19.02.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 01.03.2023
TalTech/OPTIBET
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 04.03.2023
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Wed 08.03.2023 19:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 11.03.2023 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 12.03.2023 17:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Wed 15.03.2023
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/Audentes
Pärnu Spordihall
Sat 18.03.2023 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...