en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Fri 07.10.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 11.10.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 15.10.2022 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 22.10.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 30.10.2022 17:00
Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 02.11.2022 19:00
VEF Riga
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 05.11.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.11.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 26.11.2022
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
Tue 29.11.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Keila KK
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 03.12.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 10.12.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Valmieras Olimpiskais Centrs
Tue 13.12.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Thu 22.12.2022 19:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 23.12.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 28.12.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Prometey
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 07.01.2023 17:00
BK Ogre
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Ogres 1. vidusskola
Tue 10.01.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 13.01.2023 19:30
Keila KK
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Keila Tervisekeskus
Sat 21.01.2023 18:30
BC Prometey
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 24.01.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 28.01.2023 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 01.02.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 04.02.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.02.2023 17:00
BC Tarvas
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
Sat 18.02.2023 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech/OPTIBET
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 04.03.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.03.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 15.03.2023 18:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...