en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 08.10.2022 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 15.10.2022 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sun 23.10.2022 17:00
Viimsi/Sportland
-
Tallinna Kalev/Audentes
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 28.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev/Audentes
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 29.10.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev/Audentes
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 02.11.2022
TalTech/OPTIBET
-
Tallinna Kalev/Audentes
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 18.11.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
BC Prometey
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 26.11.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Latvijas Universitate
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 03.12.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/Audentes
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 07.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Keila KK
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 10.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Ogre
Tallinn, Audentes (suur saal)
Tue 13.12.2022 19:30
VEF Riga
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 21.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 28.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Viimsi/Sportland
Tallinn, Audentes (suur saal)
Fri 06.01.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Audentes (suur saal)
Tue 10.01.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 13.01.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Liepaja
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 21.01.2023 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
VEF Riga
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 25.01.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BC Tarvas
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 28.01.2023 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev/Audentes
Ogres 1. vidusskola
Sat 04.02.2023 15:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 08.02.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/Audentes
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 11.02.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Ventspils
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 15.02.2023 19:30
BC Prometey
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 19.02.2023
Keila KK
-
Tallinna Kalev/Audentes
Keila Tervisekeskus
Fri 03.03.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 11.03.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
TalTech/OPTIBET
Tallinn, Audentese Spordikeskus
Wed 15.03.2023
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/Audentes
Pärnu Spordihall
Sat 18.03.2023
BC Tarvas
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rakvere Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...