en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 08.10.2022 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Wed 12.10.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Sat 15.10.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Wed 19.10.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Sat 22.10.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech/OPTIBET
Ogres 1. vidusskola
Sun 30.10.2022
Keila KK
-
BK Ogre
Keila Tervisekeskus
Wed 02.11.2022 19:30
Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 05.11.2022 17:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 19.11.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Wed 23.11.2022 19:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
Sat 26.11.2022
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Sat 03.12.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 07.12.2022 19:00
BK Ogre
-
Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Sat 10.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Ogre
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 17.12.2022 17:00
BK Ogre
-
BC Prometey
Ogres 1. vidusskola
Tue 20.12.2022 19:45
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 30.12.2022 19:45
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 07.01.2023 17:00
BK Ogre
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Ogres 1. vidusskola
Wed 11.01.2023
TalTech/OPTIBET
-
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 14.01.2023 17:00
BK Ogre
-
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
Sat 21.01.2023 17:00
BK Ogre
-
Keila KK
Ogres 1. vidusskola
Wed 25.01.2023 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ogre
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 28.01.2023 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev/Audentes
Ogres 1. vidusskola
Fri 03.02.2023
BC Tarvas
-
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Fri 10.02.2023 19:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 04.03.2023 17:00
BK Ogre
-
BC Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Sun 12.03.2023 17:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Wed 15.03.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sat 18.03.2023 15:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...