en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Fri 07.10.2022 19:45
VEF Riga
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 11.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 14.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
TalTech/OPTIBET
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 21.10.2022 19:00
BC Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Sat 22.10.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 28.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev/Audentes
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 05.11.2022 17:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Fri 18.11.2022 17:00
BK Ventspils
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 23.11.2022 19:00
BK Ventspils
-
Keila KK
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 26.11.2022 17:00
BK Ventspils
-
BC Prometey
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 03.12.2022
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Tue 06.12.2022 19:00
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Tue 20.12.2022 19:45
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 23.12.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Thu 29.12.2022 19:45
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 06.01.2023 19:00
BK Ventspils
-
Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Tue 10.01.2023
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 13.01.2023 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Fri 20.01.2023 19:00
BK Ventspils
-
BC Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 29.01.2023
Keila KK
-
BK Ventspils
Keila Tervisekeskus
Tue 07.02.2023 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 11.02.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Ventspils
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sun 12.02.2023
TalTech/OPTIBET
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 03.03.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 04.03.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 08.03.2023 19:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 11.03.2023 17:15
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Tue 14.03.2023 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 18.03.2023 18:30
BC Prometey
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...