en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 06.04.2019 17:30
BK Ogre
85:87
BC Kalev/Cramo
Tallinn, Saku Suurhall
Sat 06.04.2019 20:00
BK Ventspils
102:80
VEF Riga
Tallinn, Saku Suurhall
Fri 05.04.2019 17:30
BK Ventspils
84:80
BK Ogre
Tallinn, Saku Suurhall
Fri 05.04.2019 20:00
VEF Riga
90:80
BC Kalev/Cramo
Tallinn, Saku Suurhall
Tue 02.04.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
96:59
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 31.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
59:84
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
Sun 31.03.2019 17:00
BK Ventspils
94:80
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 31.03.2019 19:00
VEF Riga
121:71
AVIS UTILITAS Rapla
Daugavas sporta nams
Sat 30.03.2019 19:00
BK Ogre
85:59
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
Thu 28.03.2019 18:30
TALTECH
87:81
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 28.03.2019 19:00
Pärnu Sadam
80:83
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Wed 27.03.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
65:90
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 24.03.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
85:91
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sun 24.03.2019 17:00
BK Liepaja
80:107
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 24.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
75:97
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 23.03.2019 17:00
BK Ventspils
91:82
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 23.03.2019 17:00
TALTECH
78:66
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 23.03.2019 17:00
BK Ogre
92:71
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Sat 23.03.2019 18:00
Jurmala Betsafe
89:95
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Fri 22.03.2019 19:30
VEF Riga
99:41
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Thu 21.03.2019 20:00
Latvijas Universitate
71:97
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 20.03.2019 19:00
TALTECH
83:99
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Tue 19.03.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
97:59
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 17.03.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
57:90
Latvijas Universitate
Jekabpils sporta nams
Sun 17.03.2019 17:00
Pärnu Sadam
87:72
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
Sun 17.03.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
86:75
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 16.03.2019 17:00
BK Ventspils
97:67
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 16.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
71:72
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tartu, TÜ sph
Sat 16.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
83:95
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 13.03.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
77:84
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 13.03.2019 19:00
Tartu Ülikool
82:64
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
Wed 13.03.2019 19:30
BK Liepaja
94:88
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 13.03.2019 19:30
VEF Riga
92:61
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 13.03.2019 20:00
TALTECH
110:71
Jekabpils/SMScredit.lv
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 10.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
78:76
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 09.03.2019 14:00
Jekabpils/SMScredit.lv
58:115
BK Ventspils
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 09.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
52:68
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
Sat 09.03.2019 17:00
BK Liepaja
75:93
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 09.03.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
78:90
Tallinna Kalev/TLÜ
Valga Spordihoone
Wed 06.03.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
80:102
BK Liepaja
Valga Spordihoone
Wed 06.03.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
88:77
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 06.03.2019 19:00
Jurmala Betsafe
81:69
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 06.03.2019 19:30
BK Ogre
75:90
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Tue 05.03.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
104:80
Jekabpils/SMScredit.lv
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 03.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
55:62
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 02.03.2019 17:00
TALTECH
91:84
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 02.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
72:93
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 02.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
86:68
BK Liepaja
Viljandi Spordihoone
Fri 01.03.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
97:108
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Thu 28.02.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
68:123
VEF Riga
Jekabpils sporta nams
Wed 27.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
85:76
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
Wed 27.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
54:82
VEF Riga
Valga Spordihoone
Wed 27.02.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
93:92
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 27.02.2019 19:30
BK Ogre
62:67
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 23.02.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
71:63
BK Liepaja
Jekabpils sporta nams
Wed 20.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
59:70
Jekabpils/SMScredit.lv
Valga Spordihoone
Tue 19.02.2019 19:00
BK Liepaja
73:71
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 16.02.2019 17:00
OlyBet EST-LAT All Stars
111:105
Korisliiga All Stars
Tartu, TÜ sph
Thu 14.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
101:55
Jekabpils/SMScredit.lv
Tartu, TÜ sph
Thu 14.02.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
83:86
AVIS UTILITAS Rapla
Nordi Spordihoone
Wed 13.02.2019 19:00
BK Ventspils
72:58
Jurmala Betsafe
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 13.02.2019 19:00
Pärnu Sadam
91:79
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Pärnu Spordihall
Wed 13.02.2019 19:30
BK Liepaja
70:78
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 10.02.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
69:82
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 10.02.2019 17:00
Pärnu Sadam
72:82
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Sun 10.02.2019 17:30
Latvijas Universitate
76:84
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 10.02.2019 18:00
BK Ogre
97:102
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
Sat 09.02.2019 17:00
VEF Riga
102:63
Jekabpils/SMScredit.lv
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 09.02.2019 17:00
BK Ogre
99:89
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
Sat 09.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
65:84
BK Ventspils
Tallinn, Audentese Spordikeskus
Sat 09.02.2019 19:00
Jurmala Betsafe
82:85
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Thu 07.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
54:88
BC Kalev/Cramo
Valga Spordihoone
Thu 07.02.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
94:85
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 06.02.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
118:92
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 06.02.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
82:84
Tartu Ülikool
Karulaugu Spordikeskus
Wed 06.02.2019 19:30
BK Liepaja
70:106
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 03.02.2019 16:00
TALTECH
82:78
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 02.02.2019 15:00
Tartu Ülikool
70:76
VALMIERA GLASS VIA
Võru Spordikeskus
Sat 02.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Sat 02.02.2019 17:00
BK Ventspils
99:79
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Thu 31.01.2019 19:30
VEF Riga
86:72
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 30.01.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
104:71
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 30.01.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
74:69
VALMIERA GLASS VIA
Valga Spordihoone
Wed 30.01.2019 19:30
VEF Riga
82:70
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 30.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
68:113
BK Ogre
Jekabpils sporta nams
Sun 27.01.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
63:86
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 27.01.2019 17:00
Pärnu Sadam
96:83
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Sun 27.01.2019 17:30
Latvijas Universitate
72:77
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 26.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
99:96
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 26.01.2019 17:00
BK Ventspils
112:76
Jekabpils/SMScredit.lv
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 26.01.2019 18:00
BK Ogre
86:73
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Ogres 1. vidusskola
Thu 24.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
64:102
BC Kalev/Cramo
Jekabpils sporta nams
Wed 23.01.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
83:93
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
Wed 23.01.2019 19:00
Jurmala Betsafe
66:78
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 23.01.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
87:63
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Tue 22.01.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
71:77
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 20.01.2019 17:00
BK Liepaja
91:98
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 19.01.2019 17:00
BK Ventspils
88:67
TALTECH
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 19.01.2019 18:00
Jurmala Betsafe
66:85
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 19.01.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
84:88
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Fri 18.01.2019 19:00
Pärnu Sadam
79:86
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Wed 16.01.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
88:79
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 16.01.2019 19:00
Tartu Ülikool
75:81
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
Wed 16.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
72:77
Jurmala Betsafe
Jekabpils sporta nams
Sun 13.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
77:74
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 12.01.2019 17:00
TALTECH
86:94
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 12.01.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
77:75
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 12.01.2019 17:00
BK Ventspils
77:56
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 12.01.2019 20:00
Jurmala Betsafe
90:84
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 09.01.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
70:85
AVIS UTILITAS Rapla
Valga Spordihoone
Wed 09.01.2019 19:00
Jurmala Betsafe
101:96
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 09.01.2019 19:00
Pärnu Sadam
82:64
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Wed 09.01.2019 19:30
BK Ogre
94:77
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
Wed 09.01.2019 19:30
VEF Riga
84:66
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 06.01.2019 16:00
TALTECH
66:100
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 05.01.2019 17:00
Latvijas Universitate
61:89
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 05.01.2019 18:00
Jekabpils/SMScredit.lv
49:71
VALMIERA GLASS VIA
Jekabpils sporta nams
Wed 02.01.2019 19:00
VEF Riga
81:59
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 29.12.2018 17:00
BK Ventspils
61:59
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Thu 27.12.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
103:84
Jurmala Betsafe
Tallinn, T.Soku KK
Wed 26.12.2018 17:00
VEF Riga
91:56
Pärnu Sadam
Daugavas sporta nams
Sun 23.12.2018 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
61:79
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jekabpils sporta nams
Sat 22.12.2018 16:00
TALTECH
84:78
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 22.12.2018 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
69:87
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 22.12.2018 17:00
VALMIERA GLASS VIA
87:93
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 22.12.2018 17:00
Tartu Ülikool
59:85
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
Thu 20.12.2018 19:00
Pärnu Sadam
76:67
Jekabpils/SMScredit.lv
Pärnu Spordihall
Thu 20.12.2018 19:30
VEF Riga
111:108
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 16.12.2018 17:30
Latvijas Universitate
80:71
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 15.12.2018 17:00
BK Liepaja
89:78
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 15.12.2018 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
64:87
TALTECH
Valga Spordihoone
Sat 15.12.2018 17:00
BK Ogre
84:77
AVIS UTILITAS Rapla
Ogres 1. vidusskola
Sat 15.12.2018 17:00
BK Ventspils
80:68
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 15.12.2018 18:00
Jurmala Betsafe
89:93
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 12.12.2018 19:00
VALMIERA GLASS VIA
76:95
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 12.12.2018 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
85:82
Jekabpils/SMScredit.lv
Sõle Spordikeskus
Tue 11.12.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
104:56
Jekabpils/SMScredit.lv
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 09.12.2018 20:00
Latvijas Universitate
78:70
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 08.12.2018 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
79:83
Tartu Ülikool
Valga Spordihoone
Sat 08.12.2018 17:00
Pärnu Sadam
62:73
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Sat 08.12.2018 17:00
VALMIERA GLASS VIA
71:86
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 08.12.2018 18:00
Jurmala Betsafe
62:72
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 08.12.2018 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
76:81
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Wed 05.12.2018 20:00
Latvijas Universitate
64:91
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 25.11.2018 17:00
Pärnu Sadam
66:93
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Sun 25.11.2018 17:00
BK Ventspils
88:83
Tartu Ülikool
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 25.11.2018 17:30
Latvijas Universitate
53:66
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 24.11.2018 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
81:83
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Haapsalu Wiedemanni sph
Sat 24.11.2018 17:00
TALTECH
84:92
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 24.11.2018 18:00
BK Liepaja
81:87
Jurmala Betsafe
Liepajas Olimpiskais centrs
Thu 22.11.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
82:91
VEF Riga
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 21.11.2018 19:00
TALTECH
99:73
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 21.11.2018 19:00
Jurmala Betsafe
79:61
Jekabpils/SMScredit.lv
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 18.11.2018 17:00
Pärnu Sadam
70:65
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Sat 17.11.2018 17:00
BK Ventspils
95:85
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 17.11.2018 17:00
BK Ogre
95:68
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Fri 16.11.2018 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
97:71
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
Thu 15.11.2018 19:30
VEF Riga
96:78
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 14.11.2018 19:00
Pärnu Sadam
48:70
TALTECH
Pärnu Spordihall
Wed 14.11.2018 19:00
Jurmala Betsafe
80:62
Latvijas Universitate
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 11.11.2018 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
74:93
Tartu Ülikool
Jekabpils sporta nams
Sun 11.11.2018 17:30
Latvijas Universitate
60:86
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 10.11.2018 18:00
Jurmala Betsafe
67:60
AVIS UTILITAS Rapla
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 10.11.2018 19:00
VALMIERA GLASS VIA
71:84
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 10.11.2018 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:60
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus
Fri 09.11.2018 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
65:82
BK Ventspils
Valga Spordihoone
Thu 08.11.2018 19:00
Pärnu Sadam
72:76
VEF Riga
Pärnu Spordihall
Wed 07.11.2018 18:15
VALMIERA GLASS VIA
84:82
Jekabpils/SMScredit.lv
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 07.11.2018 18:30
TALTECH
72:95
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 07.11.2018 19:00
Tartu Ülikool
58:77
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
Sun 04.11.2018 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
78:85
Pärnu Sadam
Jekabpils sporta nams
Sat 03.11.2018 17:00
BK Ventspils
78:60
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 03.11.2018 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
71:89
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 03.11.2018 17:00
BK Ogre
104:83
Jurmala Betsafe
Ogres 1. vidusskola
Sat 03.11.2018 17:00
Tartu Ülikool
75:66
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Sat 03.11.2018 18:00
BK Liepaja
85:76
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 31.10.2018 20:00
Latvijas Universitate
89:76
Jekabpils/SMScredit.lv
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 28.10.2018 16:00
BK Liepaja
82:89
AVIS UTILITAS Rapla
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 27.10.2018 17:00
TALTECH
80:75
Jurmala Betsafe
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 27.10.2018 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
120:109
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Sat 27.10.2018 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
70:79
Pärnu Sadam
Valga Spordihoone
Sat 27.10.2018 17:00
BK Ventspils
100:61
AVIS UTILITAS Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 27.10.2018 17:00
Tartu Ülikool
91:94
BK Ogre
Tartu, TÜ sph
Wed 24.10.2018 18:00
Jurmala Betsafe
73:96
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 24.10.2018 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
72:79
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sun 21.10.2018 19:30
Jekabpils/SMScredit.lv
65:76
TALTECH
Jekabpils sporta nams
Sat 20.10.2018 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
83:81
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
Sat 20.10.2018 17:00
BK Liepaja
66:110
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 20.10.2018 17:30
VALMIERA GLASS VIA
77:103
Jurmala Betsafe
Valmiera
Fri 19.10.2018 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
62:58
Latvijas Universitate
Valga Spordihoone
Fri 19.10.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
81:68
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 17.10.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
107:68
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 17.10.2018 19:00
Pärnu Sadam
76:82
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
Wed 17.10.2018 19:30
BK Ogre
106:72
Jekabpils/SMScredit.lv
Ogres 1. vidusskola
Tue 16.10.2018 19:30
VEF Riga
102:47
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 14.10.2018 17:30
Latvijas Universitate
75:70
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 13.10.2018 16:00
BK Liepaja
62:93
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 13.10.2018 17:00
VEF Riga
89:90
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 13.10.2018 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
100:88
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 13.10.2018 18:00
Jurmala Betsafe
71:74
Tallinna Kalev/TLÜ
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Fri 12.10.2018 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
65:81
BK Ogre
Valga Spordihoone
Wed 10.10.2018 19:00
Tartu Ülikool
79:68
TALTECH
Tartu, TÜ sph
Wed 10.10.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
94:69
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 07.10.2018 17:00
Pärnu Sadam
87:82
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Sun 07.10.2018 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
68:71
Jurmala Betsafe
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 06.10.2018 17:00
BK Ogre
92:94
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 06.10.2018 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
87:61
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Sõle Spordikeskus
Sat 06.10.2018 17:00
BK Liepaja
81:65
Jekabpils/SMScredit.lv
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 03.10.2018 19:00
VALMIERA GLASS VIA
106:98
Tartu Ülikool
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 03.10.2018 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
67:90
Jurmala Betsafe
Valga Spordihoone
Wed 03.10.2018 19:00
BK Ventspils
97:62
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 03.10.2018 19:30
BK Ogre
78:93
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
Mon 01.10.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
97:57
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 30.09.2018 16:00
TALTECH
99:82
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 30.09.2018 17:00
VEF Riga
95:56
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 30.09.2018 19:30
Jekabpils/SMScredit.lv
69:79
AVIS UTILITAS Rapla
Jekabpils sporta nams
Sat 29.09.2018 14:00
Jekabpils/SMScredit.lv
54:88
Tallinna Kalev/TLÜ
Jekabpils sporta nams
Sat 29.09.2018 17:00
BK Ogre
99:74
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Sat 29.09.2018 17:00
Tartu Ülikool
79:59
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph
Sat 29.09.2018 17:00
VEF Riga
102:68
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 29.09.2018 17:00
TALTECH
78:92
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 29.09.2018 19:00
VALMIERA GLASS VIA
88:84
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Fri 28.09.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
97:85
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...