en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 11.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
100:66
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 11.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
72:81
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
Wed 11.03.2020 19:30
BK Liepaja
77:107
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:76
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Sun 08.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
66:69
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 08.03.2020 18:00
TALTECH
91:122
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:98
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 07.03.2020 19:00
Jurmala Betsafe
90:87
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 04.03.2020 19:00
TALTECH
61:102
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
84:66
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
90:98
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 04.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
126:80
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Tue 03.03.2020 19:00
VEF Riga
82:71
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 29.02.2020 17:00
BK Ventspils
96:74
AVIS UTILITAS Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:74
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Wed 26.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
104:77
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 26.02.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
94:59
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 26.02.2020 19:00
VEF Riga
107:57
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 16.02.2020 17:30
Latvijas Universitate
72:82
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 16.02.2020 19:30
TALTECH
80:83
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 15.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
87:88
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 15.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
87:64
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Sat 15.02.2020 18:00
VEF Riga
98:80
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Fri 14.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
89:80
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Wed 12.02.2020 19:00
BK Ventspils
124:91
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 12.02.2020 19:00
BK Ogre
91:61
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
Tue 11.02.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
66:73
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 09.02.2020 16:00
TALTECH
85:73
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 08.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
62:69
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 08.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
79:76
VEF Riga
Pärnu Spordihall
Sat 08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
96:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 08.02.2020 17:00
BK Ogre
112:85
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Thu 06.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
92:68
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 05.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
76:67
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Wed 05.02.2020 19:30
BK Liepaja
85:97
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
Mon 03.02.2020 19:00
Pärnu Sadam
94:75
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Sun 02.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
70:99
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
84:105
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Sat 01.02.2020 18:00
TALTECH
76:73
Jurmala Betsafe
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 31.01.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
75:89
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 31.01.2020 19:30
VEF Riga
102:84
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Thu 30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
93:89
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Wed 29.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
87:62
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
Tue 28.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
100:70
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ventspils
97:76
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 25.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
62:72
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 25.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
90:76
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ogre
86:84
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
Fri 24.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
58:107
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Fri 24.01.2020 19:00
Rakvere Tarvas
95:86
TALTECH
Rakvere Spordihall
Wed 22.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Jurmala Betsafe
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 22.01.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:99
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sun 19.01.2020 17:00
Tartu Ülikool
82:73
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 19.01.2020 17:30
Latvijas Universitate
76:88
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 18.01.2020 17:00
BK Ventspils
109:80
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 18.01.2020 17:00
TALTECH
90:98
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 18.01.2020 18:00
VEF Riga
76:70
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 15.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
73:50
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 15.01.2020 19:00
BK Ogre
102:67
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Tue 14.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
77:95
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 12.01.2020 17:00
Pärnu Sadam
94:82
TALTECH
Pärnu Spordihall
Sun 12.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 11.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
91:80
Jurmala Betsafe
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.01.2020 18:00
VEF Riga
69:70
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 11.01.2020 19:00
Tartu Ülikool
80:65
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 08.01.2020 19:00
BK Ogre
77:71
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Wed 08.01.2020 19:00
TALTECH
97:116
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 08.01.2020 19:30
BK Liepaja
87:92
AVIS UTILITAS Rapla
Liepajas Olimpiskais centrs
Tue 07.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
96:61
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 29.12.2019 14:00
BK Liepaja
59:98
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 29.12.2019 17:00
BK Ogre
70:88
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Sat 28.12.2019 17:00
BK Ventspils
85:86
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 28.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
78:80
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 28.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
90:78
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 28.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
104:106
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Fri 27.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
65:100
VEF Riga
Rakvere Spordihall
Sun 22.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
64:70
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 21.12.2019 17:00
BK Ogre
97:92
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 21.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
81:80
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Fri 20.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
84:88
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall
Wed 18.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
80:87
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 15.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
76:97
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
83:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 14.12.2019 17:00
TALTECH
83:95
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 14.12.2019 17:00
VEF Riga
91:85
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 14.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
92:100
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Fri 13.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
87:78
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Sun 08.12.2019 14:00
BK Liepaja
93:101
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 08.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
77:80
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
102:99
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sat 07.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
80:54
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 07.12.2019 17:00
VEF Riga
74:69
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Fri 06.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
79:102
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Wed 04.12.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:68
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 04.12.2019 19:30
BK Liepaja
93:87
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 04.12.2019 19:30
Latvijas Universitate
71:63
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 30.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
56:83
VEF Riga
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 30.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
70:52
AVIS UTILITAS Rapla
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 30.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:77
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sat 30.11.2019 17:00
BK Ogre
102:68
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Sat 30.11.2019 20:00
Latvijas Universitate
78:86
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Thu 28.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
108:82
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 27.11.2019 19:30
BK Liepaja
76:81
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 24.11.2019 16:00
TALTECH
81:85
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 24.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
70:88
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 23.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
69:91
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 23.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
76:75
Rakvere Tarvas
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:79
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Thu 21.11.2019 19:00
VEF Riga
85:74
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 20.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
92:95
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:81
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Sun 17.11.2019 17:00
Tartu Ülikool
80:70
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 17.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
102:92
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 16.11.2019 17:00
BK Ventspils
72:79
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 16.11.2019 17:00
BK Ogre
98:79
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
Sat 16.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
76:75
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 13.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
111:65
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 10.11.2019 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
81:89
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 10.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
72:82
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
Sat 09.11.2019 17:00
BK Ventspils
93:38
Tartu Ülikool
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 09.11.2019 17:00
Pärnu Sadam
68:61
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
Sat 09.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 06.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
72:95
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Wed 06.11.2019 19:00
BK Ogre
94:78
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Wed 06.11.2019 19:30
BK Liepaja
90:86
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 03.11.2019 14:00
BK Liepaja
88:77
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 03.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
65:63
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 03.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
49:85
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 03.11.2019 18:00
TALTECH
79:78
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 02.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
60:92
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 02.11.2019 17:00
BK Ventspils
79:55
Jurmala Betsafe
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 30.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
109:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 30.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:72
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 27.10.2019 18:00
TALTECH
85:78
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 26.10.2019 17:00
VEF Riga
99:71
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 26.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:68
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
Sat 26.10.2019 17:00
Pärnu Sadam
75:81
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Sat 26.10.2019 20:00
Latvijas Universitate
61:98
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Fri 25.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
95:89
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Sun 20.10.2019 18:00
Pärnu Sadam
85:77
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
Sat 19.10.2019 14:00
BK Liepaja
91:109
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 19.10.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:69
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.10.2019 17:00
VEF Riga
80:69
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 19.10.2019 17:00
BK Ventspils
97:61
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 19.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
91:53
Latvijas Universitate
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 16.10.2019 18:45
TALTECH
94:83
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 16.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:114
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 16.10.2019 20:30
Tartu Ülikool
71:94
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 13.10.2019 17:30
Latvijas Universitate
65:59
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 12.10.2019 17:00
BK Ventspils
107:72
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 12.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
93:57
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 12.10.2019 17:00
BK Ogre
81:73
AVIS UTILITAS Rapla
Ogres 1. vidusskola
Fri 11.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
80:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
Wed 09.10.2019 19:00
Pärnu Sadam
76:110
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Wed 09.10.2019 19:00
VEF Riga
76:70
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 09.10.2019 19:00
TALTECH
100:103
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 06.10.2019 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
80:66
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 05.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
Sat 05.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
68:56
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 05.10.2019 17:00
BK Ventspils
89:93
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 04.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
61:74
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Wed 02.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:73
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 02.10.2019 19:30
VEF Riga
88:58
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 02.10.2019 19:30
BK Liepaja
46:97
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 29.09.2019 14:00
BK Liepaja
65:81
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 29.09.2019 17:00
Pärnu Sadam
89:64
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Fri 27.09.2019 18:10
Tallinna Kalev/TLÜ
76:84
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 27.09.2019 19:00
BK Ogre
85:83
Jurmala Betsafe
Ogres 1. vidusskola

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...