en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 15.01.2022 17:00
BK Liepaja
59:78
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 15.01.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
91:73
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Tue 11.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
66:79
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
71:76
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 09.01.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
92:66
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 07.01.2022 19:30
Latvijas Universitate
72:94
VEF RIGA
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 04.01.2022 18:00
BC Kalev/Cramo
93:63
TalTech/OPTIBET
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
95:78
TalTech/OPTIBET
Rapla, Sadolin Spordihoone
Thu 30.12.2021 19:00
VEF RIGA
73:55
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 29.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:92
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Tue 28.12.2021 19:00
KK Viimsi/Sportland
49:97
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 22.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
89:68
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 18:00
TalTech/OPTIBET
106:60
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 22.12.2021 18:30
AVIS UTILITAS RAPLA
95:97
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 22.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
83:78
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Wed 22.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
65:93
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 22.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
64:103
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Sat 18.12.2021 14:30
Latvijas Universitate
68:60
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 17:00
BK Liepaja
94:83
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 18:10
VEF RIGA
93:57
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 15.12.2021 18:30
Tallinna Kalev
73:81
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
Wed 15.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
59:92
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 15.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
105:74
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Sun 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
79:89
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
88:75
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 11.12.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
105:69
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ventspils
81:72
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ogre
106:80
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Fri 10.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
86:81
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Fri 10.12.2021 19:30
VEF RIGA
83:75
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 08.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
94:98
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 04.12.2021 15:00
Pärnu Sadam
78:83
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
Sat 04.12.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:95
VEF RIGA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 04.12.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
79:75
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 04.12.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
70:88
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 03.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
91:83
Tallinna Kalev
Rakvere Spordihall
Wed 01.12.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
94:65
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 21.11.2021 17:00
Tallinna Kalev
74:97
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus
Sun 21.11.2021 17:00
Latvijas Universitate
57:67
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 20.11.2021 15:00
Pärnu Sadam
77:80
VEF RIGA
Pärnu Spordihall
Sat 20.11.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
53:71
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 20.11.2021 17:10
VALMIERA GLASS VIA
76:81
KK Viimsi/Sportland
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 20.11.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
82:94
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 19.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
57:72
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Wed 17.11.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
82:77
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 17.11.2021 19:30
Tallinna Kalev
62:90
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sun 14.11.2021 16:00
Pärnu Sadam
60:61
TalTech/OPTIBET
Pärnu Spordihall
Sat 13.11.2021 15:00
BK Ogre
85:66
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
Sat 13.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
84:73
Rakvere Tarvas
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 13.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
74:67
Latvijas Universitate
Nord Cramo Spordihoone
Wed 10.11.2021 17:00
VEF RIGA
97:51
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
Sun 07.11.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
82:73
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 07.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
81:69
BK Liepaja
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 06.11.2021 17:00
VEF RIGA
96:84
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
Sat 06.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
94:71
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Fri 05.11.2021 14:00
Latvijas Universitate
71:94
BK Ventspils
LCC International University
Fri 05.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
91:89
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Sun 31.10.2021 17:00
Pärnu Sadam
74:82
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Spordihall
Sun 31.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
62:92
TalTech/OPTIBET
Rakvere Spordihall
Sat 30.10.2021 13:00
BK Liepaja
77:83
VEF RIGA
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
Sat 30.10.2021 15:00
Latvijas Universitate
63:82
BK Ogre
Valga Spordihoone
Sat 30.10.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
70:80
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Sat 30.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
87:96
Tallinna Kalev
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 29.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
86:36
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
Sun 24.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
64:87
VEF RIGA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 24.10.2021 17:00
BK Liepaja
80:81
TalTech/OPTIBET
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
Sat 23.10.2021 16:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
75:81
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 23.10.2021 17:00
Tallinna Kalev
66:93
VEF RIGA
Nord Cramo Spordihoone
Sat 23.10.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
93:77
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 22.10.2021 17:00
BK Ventspils
86:71
TalTech/OPTIBET
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
Fri 22.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
65:93
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Wed 20.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
69:67
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 17.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
90:85
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 17.10.2021 18:00
TalTech/OPTIBET
92:67
Tallinna Kalev
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 16.10.2021 15:00
VEF RIGA
92:95
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 16.10.2021 17:00
BK Liepaja
80:82
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 16.10.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
65:82
KK Viimsi/Sportland
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 15.10.2021 19:00
BK Ventspils
77:57
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 13.10.2021 18:30
BK Liepaja
72:77
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 13.10.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
63:75
VEF RIGA
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 10.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
67:80
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 09.10.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
103:73
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 09.10.2021 17:00
Latvijas Universitate
64:61
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 08.10.2021 19:30
VEF RIGA
96:69
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 06.10.2021 19:00
Pärnu Sadam
79:68
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Wed 06.10.2021 19:30
Tallinna Kalev
89:69
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Sun 03.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
87:62
Tallinna Kalev
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 02.10.2021 17:00
BK Ogre
107:84
AVIS UTILITAS RAPLA
Ogres 1. vidusskola
Sat 02.10.2021 17:00
BK Liepaja
105:100
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 02.10.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
78:76
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 02.10.2021 17:00
Latvijas Universitate
80:77
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 01.10.2021 19:00
BK Ventspils
89:67
Rakvere Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 01.10.2021 19:40
VEF RIGA
86:84
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...