en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 28.10.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
74:76
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 28.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
100:74
Rakvere Tarvas
Tallinn, Saku Suurhall
Wed 28.10.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
85:65
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sun 25.10.2020 17:00
Pärnu Sadam
81:69
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Sat 24.10.2020 14:00
BK Ogre
94:77
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Sat 24.10.2020 17:00
BK Ventspils
113:90
Valmiera Glass/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 24.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
92:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 24.10.2020 17:00
TALTECH
67:79
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 24.10.2020 19:00
VEF Riga
95:54
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 21.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
98:88
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 18.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
79:86
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 18.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
67:78
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 17.10.2020 15:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:93
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Sat 17.10.2020 17:00
VEF Riga
96:93
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 17.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
86:88
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 14.10.2020 19:00
Pärnu Sadam
76:62
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Tue 13.10.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
50:57
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 11.10.2020 16:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:100
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Sun 11.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
82:83
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 11.10.2020 18:00
Rakvere Tarvas
81:89
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
Sat 10.10.2020 14:00
BK Ogre
76:83
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 10.10.2020 17:00
VEF Riga
105:90
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 10.10.2020 17:00
TALTECH
65:69
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 07.10.2020 19:00
BK Ventspils
91:85
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 07.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
67:86
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 07.10.2020 19:30
VEF Riga
104:63
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 03.10.2020 14:00
BK Liepaja
91:92
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 03.10.2020 17:00
BK Ogre
63:81
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Sat 03.10.2020 19:00
Latvijas Universitate
70:85
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...