en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 04.03.2020 19:00
TALTECH
61:102
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 26.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
104:77
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Thu 06.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
92:68
Avis Utilitas Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 29.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
87:62
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
Tue 28.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
100:70
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 24.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
58:107
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Wed 22.01.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:99
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Wed 15.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
73:50
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Tue 14.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
77:95
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 11.01.2020 18:00
VEF Riga
69:70
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Tue 07.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
96:61
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 29.12.2019 14:00
BK Liepaja
59:98
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 28.12.2019 17:00
BK Ventspils
85:86
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 18.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
80:87
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Thu 28.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
108:82
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 20.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
92:95
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 13.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
111:65
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 06.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
72:95
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Sun 03.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
49:85
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 02.11.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
60:92
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 30.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
109:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 16.10.2019 20:30
Tartu Ülikool
71:94
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
Sat 05.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
68:56
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...