en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:76
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Wed 04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
90:98
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:74
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Sat 08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
96:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Sat 01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
84:105
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Thu 30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
93:89
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ogre
86:84
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
Wed 22.01.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:99
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sat 18.01.2020 18:00
VEF Riga
76:70
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 08.01.2020 19:00
TALTECH
97:116
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 28.12.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
90:78
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
83:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
102:99
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sat 30.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:77
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sat 23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:79
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Wed 20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:81
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Wed 13.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
111:65
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 10.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
72:82
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
Sun 03.11.2019 14:00
BK Liepaja
88:77
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 26.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:68
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
Sat 19.10.2019 17:00
BK Ventspils
97:61
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 11.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
80:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
Sat 05.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
Fri 27.09.2019 18:10
Tallinna Kalev/TLÜ
76:84
Avis Utilitas Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...