en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 04.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
126:80
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Sat 15.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
87:64
Avis Utilitas Rapla
Pärnu Spordihall
Wed 12.02.2020 19:00
BK Ventspils
124:91
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 08.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
79:76
VEF Riga
Pärnu Spordihall
Mon 03.02.2020 19:00
Pärnu Sadam
94:75
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Thu 30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
93:89
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Fri 24.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
58:107
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Sun 19.01.2020 17:00
Tartu Ülikool
82:73
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
Sun 12.01.2020 17:00
Pärnu Sadam
94:82
TALTECH
Pärnu Spordihall
Wed 08.01.2020 19:00
BK Ogre
77:71
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Sat 28.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
78:80
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
102:99
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Wed 04.12.2019 19:00
Avis Utilitas Rapla
86:68
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 24.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
70:88
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Thu 21.11.2019 19:00
VEF Riga
85:74
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 16.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
76:75
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 09.11.2019 17:00
Pärnu Sadam
68:61
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
Wed 06.11.2019 19:30
BK Liepaja
90:86
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 30.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
109:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 26.10.2019 17:00
Pärnu Sadam
75:81
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Sun 20.10.2019 18:00
Pärnu Sadam
85:77
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
Wed 16.10.2019 18:45
TALTECH
94:83
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 09.10.2019 19:00
Pärnu Sadam
76:110
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Fri 04.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
61:74
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Sun 29.09.2019 17:00
Pärnu Sadam
89:64
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...