en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 11.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
100:66
TALTECH
Tartu, TÜ sph
Wed 04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
84:66
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
Wed 26.02.2020 19:00
VEF Riga
107:57
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 15.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
87:88
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Wed 12.02.2020 19:00
BK Ogre
91:61
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
Sat 08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
96:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Sun 02.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
70:99
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
Wed 29.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
87:62
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 25.01.2020 17:00
Avis Utilitas Rapla
90:76
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 19.01.2020 17:00
Tartu Ülikool
82:73
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
Sat 11.01.2020 19:00
Tartu Ülikool
80:65
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
Fri 20.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
84:88
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall
Sun 15.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
76:97
BK Ogre
Tartu, TÜ sph
Sun 08.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
77:80
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph
Wed 04.12.2019 19:30
BK Liepaja
93:87
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 30.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
56:83
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
Sun 24.11.2019 16:00
TALTECH
81:85
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 17.11.2019 17:00
Tartu Ülikool
80:70
Avis Utilitas Rapla
Tartu, TÜ sph
Sat 09.11.2019 17:00
BK Ventspils
93:38
Tartu Ülikool
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 03.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
65:63
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph
Sat 26.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:68
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
Sun 20.10.2019 18:00
Pärnu Sadam
85:77
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
Wed 16.10.2019 20:30
Tartu Ülikool
71:94
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
Sun 13.10.2019 17:30
Latvijas Universitate
65:59
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...