en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 11.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
72:81
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
Sun 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:76
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Wed 04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
84:66
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
Wed 26.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
104:77
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 14.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
89:80
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Sat 08.02.2020 17:00
BK Ogre
112:85
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Wed 05.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
76:67
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Mon 03.02.2020 19:00
Pärnu Sadam
94:75
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Fri 24.01.2020 19:00
Rakvere Tarvas
95:86
TALTECH
Rakvere Spordihall
Sun 12.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Fri 27.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
65:100
VEF Riga
Rakvere Spordihall
Fri 20.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
84:88
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall
Fri 13.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
87:78
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Fri 06.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
79:102
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Sat 30.11.2019 20:00
Latvijas Universitate
78:86
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 23.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
76:75
Rakvere Tarvas
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 10.11.2019 16:00
Avis Utilitas Rapla
81:89
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 06.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
72:95
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Sun 03.11.2019 18:00
TALTECH
79:78
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 25.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
95:89
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Sat 19.10.2019 17:00
VEF Riga
80:69
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Fri 11.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
80:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
Fri 04.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
61:74
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Sun 29.09.2019 14:00
BK Liepaja
65:81
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...