en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 08.03.2020 18:00
TALTECH
91:122
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
Tue 03.03.2020 19:00
VEF Riga
82:71
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 26.02.2020 19:00
VEF Riga
107:57
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 15.02.2020 18:00
VEF Riga
98:80
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Tue 11.02.2020 19:00
Avis Utilitas Rapla
66:73
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 08.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
79:76
VEF Riga
Pärnu Spordihall
Fri 31.01.2020 19:30
VEF Riga
102:84
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 25.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
62:72
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sat 18.01.2020 18:00
VEF Riga
76:70
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 11.01.2020 18:00
VEF Riga
69:70
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 29.12.2019 17:00
BK Ogre
70:88
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Fri 27.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
65:100
VEF Riga
Rakvere Spordihall
Sun 22.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
64:70
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 14.12.2019 17:00
VEF Riga
91:85
Avis Utilitas Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 07.12.2019 17:00
VEF Riga
74:69
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 30.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
56:83
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
Wed 27.11.2019 19:30
BK Liepaja
76:81
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Thu 21.11.2019 19:00
VEF Riga
85:74
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 16.11.2019 17:00
BK Ventspils
72:79
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 09.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 26.10.2019 17:00
VEF Riga
99:71
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 19.10.2019 17:00
VEF Riga
80:69
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 09.10.2019 19:00
VEF Riga
76:70
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 05.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
Wed 02.10.2019 19:30
VEF Riga
88:58
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...