en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 07.03.2020 19:00
Jurmala Betsafe
90:87
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Tue 03.03.2020 19:00
VEF Riga
82:71
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 16.02.2020 19:30
TALTECH
80:83
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 12.02.2020 19:00
BK Ogre
91:61
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
Sat 08.02.2020 17:00
BK Ogre
112:85
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Fri 31.01.2020 19:00
Avis Utilitas Rapla
75:89
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ogre
86:84
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
Sun 19.01.2020 17:30
Latvijas Universitate
76:88
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 15.01.2020 19:00
BK Ogre
102:67
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Wed 08.01.2020 19:00
BK Ogre
77:71
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Sun 29.12.2019 17:00
BK Ogre
70:88
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Sat 21.12.2019 17:00
BK Ogre
97:92
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sun 15.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
76:97
BK Ogre
Tartu, TÜ sph
Fri 06.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
79:102
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Sat 30.11.2019 17:00
BK Ogre
102:68
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Wed 20.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
92:95
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 16.11.2019 17:00
BK Ogre
98:79
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
Sun 10.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
72:82
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
Wed 06.11.2019 19:00
BK Ogre
94:78
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 26.10.2019 17:00
Pärnu Sadam
75:81
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Sat 19.10.2019 14:00
BK Liepaja
91:109
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 16.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:114
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 12.10.2019 17:00
BK Ogre
81:73
Avis Utilitas Rapla
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.10.2019 17:00
BK Ventspils
89:93
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 27.09.2019 19:00
BK Ogre
85:83
Jurmala Betsafe
Ogres 1. vidusskola

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...