en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 11.03.2020 19:30
BK Liepaja
77:107
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 08.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
66:69
Avis Utilitas Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:74
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Sun 16.02.2020 17:30
Latvijas Universitate
72:82
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 09.02.2020 16:00
TALTECH
85:73
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 05.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
76:67
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Sat 25.01.2020 17:00
BK Ventspils
97:76
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 19.01.2020 17:30
Latvijas Universitate
76:88
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 15.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
73:50
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 11.01.2020 19:00
Tartu Ülikool
80:65
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
Sun 22.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
64:70
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
83:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 07.12.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
80:54
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 04.12.2019 19:30
Latvijas Universitate
71:63
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 30.11.2019 20:00
Latvijas Universitate
78:86
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 24.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
70:88
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 17.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
102:92
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 06.11.2019 19:00
BK Ogre
94:78
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sun 03.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
49:85
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 30.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:72
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 26.10.2019 20:00
Latvijas Universitate
61:98
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 19.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
91:53
Latvijas Universitate
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sun 13.10.2019 17:30
Latvijas Universitate
65:59
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 02.10.2019 19:30
VEF Riga
88:58
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...