en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 11.04.2021 17:00
VEF Riga
75:86
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 10.04.2021 20:00
BC Kalev/Cramo
83:63
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sun 04.04.2021 18:00
Tallinna Kalev/TLÜ
78:100
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus
Spectators are not allowed
Fri 02.04.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
68:83
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Thu 01.04.2021 18:00
BC Kalev/Cramo
96:63
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Fri 26.03.2021 19:00
Rakvere Tarvas
70:102
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Wed 24.03.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
79:62
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Fri 19.03.2021 19:00
Rakvere Tarvas
67:81
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Wed 10.03.2021 18:00
TALTECH
70:84
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Tue 09.03.2021 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
78:94
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
Thu 04.03.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
76:71
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Thu 25.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
96:54
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Thu 04.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
60:78
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Wed 20.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
99:93
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Tue 15.12.2020 19:00
Pärnu Sadam
82:93
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
Sat 05.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
79:74
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Wed 02.12.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
110:46
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 21.11.2020 14:00
BC Kalev/Cramo
113:59
TALTECH
Tallinn, Saku Suurhall
Wed 18.11.2020 19:30
TALTECH
67:81
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 13.11.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
76:74
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Saku Suurhall
Sat 07.11.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:92
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Tue 03.11.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
82:80
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 31.10.2020 17:00
BC Kalev/Cramo
81:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Saku Suurhall
Wed 28.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
100:74
Rakvere Tarvas
Tallinn, Saku Suurhall
Wed 21.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
98:88
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...