en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Fri 02.04.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
68:83
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Wed 17.03.2021 19:00
Rakvere Tarvas
69:73
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Thu 25.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
96:54
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Fri 12.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
94:78
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Tue 09.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
70:76
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Thu 04.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
60:78
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Wed 27.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
87:65
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
Sat 23.01.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
67:91
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Tue 19.01.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
92:86
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Sat 09.01.2021 17:00
TALTECH
74:66
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Wed 06.01.2021 18:00
Tallinna Kalev/TLÜ
88:80
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Spectators are not allowed
Wed 16.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
85:78
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Sun 13.12.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
103:69
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 09.12.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
79:73
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Sun 06.12.2020 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:59
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 02.12.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
110:46
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 18.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
72:93
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 14.11.2020 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
75:67
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 08.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
88:80
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 04.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:71
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 28.10.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
74:76
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 24.10.2020 17:00
TALTECH
67:79
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 14.10.2020 19:00
Pärnu Sadam
76:62
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Sun 11.10.2020 16:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:100
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...