en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 04.04.2021 17:00
TALTECH
85:80
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Sat 03.04.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:96
TALTECH
Karulaugu Spordikeskus
Spectators are not allowed
Thu 01.04.2021 18:00
BC Kalev/Cramo
96:63
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
Tue 30.03.2021 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
102:60
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
Wed 17.03.2021 18:00
TALTECH
89:83
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Wed 10.03.2021 18:00
TALTECH
70:84
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Sun 24.01.2021 17:00
TALTECH
90:85
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Tue 19.01.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
92:86
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Wed 13.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
92:89
TALTECH
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
Sat 09.01.2021 17:00
TALTECH
74:66
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Wed 16.12.2020 18:30
TALTECH
77:74
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Fri 11.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
70:79
TALTECH
Rakvere Spordihall
Sun 06.12.2020 17:00
TALTECH
88:67
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 02.12.2020 19:30
TALTECH
73:71
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 21.11.2020 14:00
BC Kalev/Cramo
113:59
TALTECH
Tallinn, Saku Suurhall
Wed 18.11.2020 19:30
TALTECH
67:81
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 15.11.2020 17:00
Pärnu Sadam
77:69
TALTECH
Pärnu Spordihall
Fri 13.11.2020 19:00
Rakvere Tarvas
82:68
TALTECH
Rakvere Spordihall
Wed 04.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:71
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 31.10.2020 16:00
TALTECH
49:63
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 28.10.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
85:65
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sat 24.10.2020 17:00
TALTECH
67:79
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Tue 13.10.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
50:57
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 10.10.2020 17:00
TALTECH
65:69
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...