en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sun 10.04.2022 17:00
VEF Riga
95:64
KK Viimsi/Sportland
Arena Riga
Sat 09.04.2022 19:00
KK Viimsi/Sportland
83:81
Pärnu Sadam
Arena Riga
Sun 03.04.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
79:77
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
Thu 31.03.2022 19:00
BK Ventspils
63:70
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
82:83
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 12.03.2022 18:00
BK Ogre
100:77
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Fri 11.03.2022 19:30
VEF Riga
94:60
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
91:84
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 19.02.2022 18:00
Tallinna Kalev
75:97
KK Viimsi/Sportland
Nord Cramo Spordihoone
Sun 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
73:70
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 09.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
69:89
KK Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
Sat 05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
67:74
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
85:74
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
Thu 27.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
80:67
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 22.01.2022 17:00
BK Liepaja
66:74
KK Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
Thu 20.01.2022 19:00
BK Ventspils
100:70
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
71:76
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 28.12.2021 19:00
KK Viimsi/Sportland
49:97
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 22.12.2021 18:30
AVIS UTILITAS RAPLA
95:97
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
88:75
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 04.12.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
70:88
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 21.11.2021 17:00
Latvijas Universitate
57:67
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 20.11.2021 17:10
VALMIERA GLASS VIA
76:81
KK Viimsi/Sportland
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 13.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
84:73
Rakvere Tarvas
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 07.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
81:69
BK Liepaja
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 31.10.2021 17:00
Pärnu Sadam
74:82
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Spordihall
Sun 24.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
64:87
VEF Riga
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 16.10.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
65:82
KK Viimsi/Sportland
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 10.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
67:80
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 03.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
87:62
Tallinna Kalev
Forus Spordikeskus Viimsi

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...