en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 26.03.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
81:84
Pärnu Sadam
Valmieras Olimpiskais Centrs
Tue 22.03.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
75:61
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Wed 16.03.2022 19:00
BK Ogre
81:87
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Sat 12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
76:70
Latvijas Universitate
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 09.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
97:66
VALMIERA GLASS VIA
Saku valla spordikeskus
Sun 06.03.2022 16:00
VALMIERA GLASS VIA
80:75
Rakvere Tarvas
Valmieras Olimpiskais Centrs
Thu 24.02.2022 19:00
BK Ventspils
83:80
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 16.02.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
71:94
TalTech/OPTIBET
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sun 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
73:70
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 09.02.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
91:87
AVIS UTILITAS RAPLA
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:71
BK Liepaja
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 22.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
93:54
Tallinna Kalev
Valmieras Olimpiskais Centrs
Thu 30.12.2021 19:00
VEF Riga
73:55
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
65:93
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 18.12.2021 14:30
Latvijas Universitate
68:60
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 15.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
59:92
BC Kalev/Cramo
Valmieras Olimpiskais Centrs
Fri 10.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
86:81
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Sat 04.12.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
79:75
BK Ogre
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 20.11.2021 17:10
VALMIERA GLASS VIA
76:81
KK Viimsi/Sportland
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 06.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
94:71
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Sat 30.10.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
70:80
BK Ventspils
Valmieras Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Sat 23.10.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
93:77
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 16.10.2021 17:00
BK Liepaja
80:82
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 13.10.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
63:75
VEF Riga
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 06.10.2021 19:30
Tallinna Kalev
89:69
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Sat 02.10.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
78:76
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...