en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Sat 03.10.2020 14:00
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 03.10.2020 17:00
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Sat 03.10.2020 19:00
Latvijas Universitate
-
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Wed 07.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 07.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 07.10.2020 19:30
VEF Riga
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 10.10.2020 14:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 10.10.2020 17:00
VEF Riga
-
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 10.10.2020 17:00
TALTECH
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 11.10.2020 16:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
Sun 11.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 17.10.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 17.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 18.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 24.10.2020 14:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Sat 24.10.2020 17:00
BK Ventspils
-
Valmiera Glass/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 24.10.2020 19:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Fri 30.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 31.10.2020 14:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 31.10.2020 17:00
Valmiera Glass/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 04.11.2020 19:00
BK Ogre
-
Valmiera Glass/VIA
Ogres 1. vidusskola
Wed 04.11.2020 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 07.11.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 14.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 14.11.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 14.11.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Fri 20.11.2020 19:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 21.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Valmiera Glass/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 21.11.2020 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.12.2020 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 05.12.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sat 05.12.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...