en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 05.10.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 06.10.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 07.10.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Prometey
Valmieras Olimpiskais Centrs
Fri 07.10.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Fri 07.10.2022 19:30
Keila KK
-
Pärnu Sadam
Keila Tervisekeskus
Fri 07.10.2022 19:45
VEF Riga
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 08.10.2022 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sat 08.10.2022 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sun 09.10.2022 17:00
Viimsi/Sportland
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 11.10.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 11.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 12.10.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Wed 12.10.2022 19:00
BK Liepaja
-
TalTech/OPTIBET
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 14.10.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Keila KK
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Fri 14.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
TalTech/OPTIBET
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 15.10.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Sat 15.10.2022 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 15.10.2022 17:00
Viimsi/Sportland
-
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 15.10.2022 17:15
BC Prometey
-
VEF Riga
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 16.10.2022 15:00
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 16.10.2022 18:30
BC Prometey
-
BC Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 18.10.2022 19:30
VEF Riga
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 19.10.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Fri 21.10.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Fri 21.10.2022 19:00
BC Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Fri 21.10.2022 19:30
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 22.10.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech/OPTIBET
Ogres 1. vidusskola
Sat 22.10.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Prometey
Pärnu Spordihall
Sat 22.10.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 23.10.2022
Keila KK
-
BC Kalev/Cramo
Keila Tervisekeskus
Sun 23.10.2022 17:00
Viimsi/Sportland
-
Tallinna Kalev/Audentes
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 26.10.2022 18:30
Latvijas Universitate
-
BC Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 26.10.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Viimsi/Sportland
Valmieras Olimpiskais Centrs
Fri 28.10.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev/Audentes
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 29.10.2022 17:00
BC Tarvas
-
TalTech/OPTIBET
Rakvere Spordihall
Sat 29.10.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev/Audentes
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 29.10.2022 17:00
BC Prometey
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 30.10.2022
Keila KK
-
BK Ogre
Keila Tervisekeskus
Sun 30.10.2022 15:00
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 30.10.2022 17:00
Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 30.10.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF Riga
Tallinn, Kalevi Spordihall
Tue 01.11.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Tarvas
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 02.11.2022
TalTech/OPTIBET
-
Tallinna Kalev/Audentes
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 02.11.2022 19:00
VEF Riga
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 02.11.2022 19:30
Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 04.11.2022 19:30
Keila KK
-
VALMIERA GLASS VIA
Keila Tervisekeskus
Sat 05.11.2022
Pärnu Sadam
-
VEF Riga
Pärnu Spordihall
Sat 05.11.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 05.11.2022 15:00
Latvijas Universitate
-
Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 05.11.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Tarvas
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sat 05.11.2022 17:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.11.2022 18:30
BC Prometey
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 18.11.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
BC Prometey
Tallinn, Audentes (suur saal)
Fri 18.11.2022
BC Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Fri 18.11.2022 17:00
BK Ventspils
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 18.11.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 19.11.2022
Viimsi/Sportland
-
BK Liepaja
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 19.11.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.11.2022 16:00
TalTech/OPTIBET
-
Keila KK
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 19.11.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
BC Prometey
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 19.11.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Tue 22.11.2022 19:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Tue 22.11.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TalTech/OPTIBET
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 23.11.2022 19:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
Wed 23.11.2022 19:00
BK Ventspils
-
Keila KK
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 25.11.2022 19:00
BK Liepaja
-
Keila KK
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 26.11.2022
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Sat 26.11.2022
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
Sat 26.11.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Latvijas Universitate
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 26.11.2022 15:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sat 26.11.2022 17:00
BK Ventspils
-
BC Prometey
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 26.11.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
-
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 27.11.2022
BC Tarvas
-
Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
Tue 29.11.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Keila KK
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 30.11.2022 19:00
VEF Riga
-
BC Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 02.12.2022 19:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 02.12.2022 19:30
Keila KK
-
VEF Riga
Keila Tervisekeskus
Sat 03.12.2022
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Sat 03.12.2022 15:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 03.12.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/Audentes
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 03.12.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 03.12.2022 18:30
BC Prometey
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 06.12.2022 19:00
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 07.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Keila KK
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 07.12.2022
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Wed 07.12.2022
TalTech/OPTIBET
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 07.12.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 07.12.2022 19:00
BK Ogre
-
Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Sat 10.12.2022
BC Tarvas
-
Keila KK
Rakvere Spordihall
Sat 10.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Ogre
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 10.12.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
Sat 10.12.2022 17:15
VEF Riga
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 10.12.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 10.12.2022 20:15
BC Prometey
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 13.12.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Tue 13.12.2022 19:30
VEF Riga
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 14.12.2022 19:30
Viimsi/Sportland
-
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 16.12.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Valmieras Olimpiskais Centrs
Fri 16.12.2022 20:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 17.12.2022 17:00
BK Ogre
-
BC Prometey
Ogres 1. vidusskola
Tue 20.12.2022 19:45
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 21.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 21.12.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Valmieras Olimpiskais Centrs
Thu 22.12.2022 19:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Fri 23.12.2022
BC Kalev/Cramo
-
TalTech/OPTIBET
Nord Cramo Spordihoone
Fri 23.12.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VEF Riga
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Fri 23.12.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 23.12.2022 19:30
BC Prometey
-
Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 23.12.2022 19:30
Keila KK
-
BC Tarvas
Keila Tervisekeskus
Tue 27.12.2022 19:30
VEF Riga
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 28.12.2022
Pärnu Sadam
-
TalTech/OPTIBET
Pärnu Spordihall
Wed 28.12.2022
Tallinna Kalev/Audentes
-
Viimsi/Sportland
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 28.12.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Prometey
Rapla, Sadolin Spordihoone
Thu 29.12.2022 19:45
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 30.12.2022
BC Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Fri 30.12.2022 19:30
Keila KK
-
BC Prometey
Keila Tervisekeskus
Fri 30.12.2022 19:45
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 04.01.2023
TalTech/OPTIBET
-
BC Prometey
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 06.01.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Audentes (suur saal)
Fri 06.01.2023
BC Tarvas
-
BC Prometey
Rakvere Spordihall
Fri 06.01.2023 19:00
BK Ventspils
-
Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 06.01.2023 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
VEF Riga
Valmieras Olimpiskais Centrs
Fri 06.01.2023 19:30
Keila KK
-
Latvijas Universitate
Keila Tervisekeskus
Sat 07.01.2023 17:00
BK Ogre
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Ogres 1. vidusskola
Sat 07.01.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sun 08.01.2023 17:00
BK Liepaja
-
Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
Tue 10.01.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rapla, Sadolin Spordihoone
Tue 10.01.2023
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 10.01.2023
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Valmieras Olimpiskais Centrs
Tue 10.01.2023 20:00
VEF Riga
-
Keila KK
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 11.01.2023
TalTech/OPTIBET
-
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 11.01.2023 19:30
Viimsi/Sportland
-
BC Tarvas
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 13.01.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Liepaja
Tallinn, Audentes (suur saal)
Fri 13.01.2023 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Fri 13.01.2023 19:30
Keila KK
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Keila Tervisekeskus
Sat 14.01.2023
TalTech/OPTIBET
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 14.01.2023 17:00
BK Ogre
-
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
Sat 14.01.2023 17:15
VEF Riga
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 14.01.2023 20:15
BC Prometey
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 15.01.2023
BC Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Wed 18.01.2023
Pärnu Sadam
-
Keila KK
Pärnu Spordihall
Wed 18.01.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Viimsi/Sportland
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 20.01.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 20.01.2023 19:00
BK Ventspils
-
BC Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 21.01.2023 15:00
Latvijas Universitate
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 21.01.2023 17:00
BK Liepaja
-
BC Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 21.01.2023 17:00
Tallinna Kalev/Audentes
-
VEF Riga
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 21.01.2023 17:00
BK Ogre
-
Keila KK
Ogres 1. vidusskola
Sat 21.01.2023 18:30
BC Prometey
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 22.01.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 24.01.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 25.01.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BC Tarvas
Tallinn, Audentes (suur saal)
Wed 25.01.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Wed 25.01.2023 19:00
VEF Riga
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 25.01.2023 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ogre
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 28.01.2023 15:00
Latvijas Universitate
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 28.01.2023 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev/Audentes
Ogres 1. vidusskola
Sat 28.01.2023 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 28.01.2023 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 28.01.2023 18:30
BC Prometey
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 29.01.2023
TalTech/OPTIBET
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 29.01.2023
Keila KK
-
BK Ventspils
Keila Tervisekeskus
Wed 01.02.2023
Pärnu Sadam
-
BC Tarvas
Pärnu Spordihall
Wed 01.02.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 03.02.2023
BC Tarvas
-
BK Ogre
Rakvere Spordihall
Fri 03.02.2023 19:30
Keila KK
-
BK Liepaja
Keila Tervisekeskus
Sat 04.02.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 04.02.2023 15:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 04.02.2023 17:00
Pärnu Sadam
-
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Sat 04.02.2023 18:30
BC Prometey
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 05.02.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
Keila KK
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 07.02.2023 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 08.02.2023
BC Tarvas
-
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Wed 08.02.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TalTech/OPTIBET
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Wed 08.02.2023
Keila KK
-
Viimsi/Sportland
Keila Tervisekeskus
Wed 08.02.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/Audentes
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 10.02.2023 19:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 11.02.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
BK Ventspils
Tallinn, Audentes (suur saal)
Sat 11.02.2023 17:00
BC Tarvas
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
Sat 11.02.2023 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Kalev/Cramo
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 11.02.2023 17:15
VEF Riga
-
BC Prometey
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 12.02.2023
TalTech/OPTIBET
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 12.02.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sun 12.02.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 14.02.2023 19:30
BC Prometey
-
Keila KK
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 15.02.2023
TalTech/OPTIBET
-
Viimsi/Sportland
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 15.02.2023 19:30
BC Prometey
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 17.02.2023
BC Tarvas
-
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Fri 17.02.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Prometey
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sat 18.02.2023 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech/OPTIBET
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sun 19.02.2023
Keila KK
-
Tallinna Kalev/Audentes
Keila Tervisekeskus
Sun 19.02.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 01.03.2023
TalTech/OPTIBET
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 01.03.2023 18:30
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 01.03.2023 19:30
Viimsi/Sportland
-
BC Prometey
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 03.03.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Audentes (suur saal)
Fri 03.03.2023 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 03.03.2023 19:30
Keila KK
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Keila Tervisekeskus
Sat 04.03.2023
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Sat 04.03.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 04.03.2023 17:00
BK Ogre
-
BC Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Sat 04.03.2023 17:00
Viimsi/Sportland
-
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
Sat 04.03.2023 17:00
BK Liepaja
-
BC Prometey
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 05.03.2023
Keila KK
-
TalTech/OPTIBET
Keila Tervisekeskus
Sun 05.03.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Wed 08.03.2023
BC Kalev/Cramo
-
Latvijas Universitate
Nord Cramo Spordihoone
Wed 08.03.2023
TalTech/OPTIBET
-
BC Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 08.03.2023 19:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 08.03.2023 19:00
VEF Riga
-
Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 08.03.2023 19:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 11.03.2023
Tallinna Kalev/Audentes
-
TalTech/OPTIBET
Tallinn, Audentese Spordikeskus
Sat 11.03.2023
BC Kalev/Cramo
-
Keila KK
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 11.03.2023
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.03.2023 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 11.03.2023 17:00
BC Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Sat 11.03.2023 17:15
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 12.03.2023 15:00
Latvijas Universitate
-
BC Prometey
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 12.03.2023 17:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Tue 14.03.2023
BC Tarvas
-
VEF Riga
Rakvere Spordihall
Tue 14.03.2023 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Valmieras Olimpiskais Centrs
Wed 15.03.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Wed 15.03.2023
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/Audentes
Pärnu Spordihall
Wed 15.03.2023
TalTech/OPTIBET
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 15.03.2023 18:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 15.03.2023 19:30
Viimsi/Sportland
-
VEF Riga
Forus Spordikeskus Viimsi
Fri 17.03.2023 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Keila KK
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sat 18.03.2023
BC Tarvas
-
Tallinna Kalev/Audentes
Rakvere Spordihall
Sat 18.03.2023 15:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 18.03.2023 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Sat 18.03.2023 18:30
BC Prometey
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 19.03.2023
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Viimsi/Sportland
Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak)
Sun 19.03.2023 15:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...