en
et lv
Latvian Estonian
Live
Basketball League
Menu
Date Time Home Results Away Arena Broadcasts
Wed 08.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 10.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Fri 10.12.2021 19:30
VEF RIGA
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 11.12.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 11.12.2021 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Sun 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 15.12.2021 18:30
Tallinna Kalev
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
Wed 15.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 15.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Sat 18.12.2021 14:30
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 18.12.2021 18:10
VEF RIGA
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 22.12.2021 18:30
AVIS UTILITAS RAPLA
-
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 22.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
Wed 22.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 22.12.2021 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 22.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
Tue 28.12.2021 19:00
KK Viimsi/Sportland
-
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 29.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Thu 30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech/OPTIBET
Rapla, Sadolin Spordihoone
Thu 30.12.2021 19:00
VEF RIGA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
Tue 04.01.2022
BK Ventspils
-
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 05.01.2022 19:00
BK Ogre
-
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Thu 06.01.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev
Pärnu Spordihall
Sat 08.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF RIGA
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 08.01.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 08.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sat 08.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Sun 09.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Tue 11.01.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Wed 12.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Wed 12.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
Wed 12.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
KK Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
Fri 14.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 15.01.2022
VEF RIGA
-
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 15.01.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sat 15.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 15.01.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sun 16.01.2022 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Sun 16.01.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Sõle Spordikeskus
Wed 19.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev
Tallinn, Kalevi Spordihall
Thu 20.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Fri 21.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Sat 22.01.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF RIGA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 22.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
KK Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 22.01.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Sat 22.01.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech/OPTIBET
Ogres 1. vidusskola
Sat 22.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 26.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Wed 26.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Thu 27.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 29.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
Rakvere Tarvas
Nord Cramo Spordihoone
Sun 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 02.02.2022
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 02.02.2022
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
Wed 02.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Fri 04.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 04.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
Sat 05.02.2022
VEF RIGA
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 05.02.2022 17:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 06.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TalTech/OPTIBET
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Wed 09.02.2022
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Wed 09.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Thu 10.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Fri 11.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
VEF RIGA
Rakvere Spordihall
Sat 12.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
VEF RIGA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 12.02.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Sun 13.02.2022
BK Ventspils
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sun 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 16.02.2022 18:30
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Wed 16.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF RIGA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 16.02.2022 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Fri 18.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
Valga Spordihoone
Sat 19.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sat 19.02.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 20.02.2022
BK Ventspils
-
VEF RIGA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sun 20.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sun 20.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
KK Viimsi/Sportland
Sõle Spordikeskus
Wed 02.03.2022
VEF RIGA
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
Wed 02.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Thu 03.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 05.03.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF RIGA
Ogres 1. vidusskola
Sat 05.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 05.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 05.03.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TalTech/OPTIBET
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sun 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sun 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Wed 09.03.2022
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 09.03.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Fri 11.03.2022
VEF RIGA
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Fri 11.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Fri 11.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sat 12.03.2022 17:00
BK Ogre
-
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
Sat 12.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sat 12.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
TalTech/OPTIBET
Nord Cramo Spordihoone
Tue 15.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Wed 16.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TalTech/OPTIBET
Tallinn, Kalevi Spordihall
Wed 16.03.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Fri 18.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sat 19.03.2022
VEF RIGA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Sat 19.03.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sat 19.03.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sat 19.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs
Sun 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi

Thanks

Sponsors
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...