et
en lv
Eesti Läti
Live
Korvpalliliiga
Menüü
Kuupäev Aeg Koduvõistkond Tulemus Külalisvõistkond Saal Ülekanded
K 21.10.2020
Rakvere Tarvas
-
TALTECH
*postponed
K 21.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
L 24.10.2020 14:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
L 24.10.2020 17:00
BK Ventspils
-
Valmiera Glass/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 24.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 24.10.2020 17:00
TALTECH
-
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 24.10.2020 19:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P 25.10.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
K 28.10.2020 18:30
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 28.10.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
K 28.10.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
-
TALTECH
Sõle Spordikeskus
R 30.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
R 30.10.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
L 31.10.2020 14:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 31.10.2020 16:00
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 31.10.2020 17:00
Valmiera Glass/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
L 31.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
T 03.11.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
T 03.11.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
K 04.11.2020 19:00
BK Ogre
-
Valmiera Glass/VIA
Ogres 1. vidusskola
K 04.11.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph
K 04.11.2020 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
L 07.11.2020
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
L 07.11.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 07.11.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
P 08.11.2020
Tartu Ülikool
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
K 11.11.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
R 13.11.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS Rapla
Nord Cramo Spordihoone
L 14.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
L 14.11.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 14.11.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
L 14.11.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 15.11.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
TALTECH
Pärnu Spordihall
K 18.11.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
K 18.11.2020 19:30
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
R 20.11.2020 19:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
R 20.11.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
L 21.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Valmiera Glass/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
L 21.11.2020 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
L 21.11.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
P 22.11.2020 17:00
BC Kalev/Cramo
-
TALTECH
Nord Cramo Spordihoone
K 02.12.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 02.12.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
K 02.12.2020 19:30
TALTECH
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 05.12.2020 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
L 05.12.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 05.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
L 05.12.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 06.12.2020
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
*to be confirmed
P 06.12.2020 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
K 16.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall

Täname

Toetajad
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...