et
en lv
Eesti Läti
Live
Korvpalliliiga
Menüü
Kuupäev Aeg Koduvõistkond Tulemus Külalisvõistkond Saal Ülekanded
T 25.01.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev
Pärnu Spordihall
K 26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Valmieras Olimpiskais Centrs
K 26.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
K 26.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
N 27.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, Kalevi Spordihall
L 29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 29.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
Rakvere Tarvas
Nord Cramo Spordihoone
P 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
T 01.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
T 01.02.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
K 02.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 02.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
K 02.02.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
R 04.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
R 04.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
L 05.02.2022
VEF RIGA
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
L 05.02.2022 17:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
P 06.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TalTech/OPTIBET
Valmieras Olimpiskais Centrs
K 09.02.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Valmieras Olimpiskais Centrs
K 09.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
K 09.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
R 11.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
VEF RIGA
Rakvere Spordihall
L 12.02.2022
TalTech/OPTIBET
-
VEF RIGA
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 12.02.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
L 12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
P 13.02.2022
BK Ventspils
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
P 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
P 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
K 16.02.2022 18:30
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
K 16.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF RIGA
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 16.02.2022 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
R 18.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
Valga Spordihoone
L 19.02.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 19.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
L 19.02.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 19.02.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
KK Viimsi/Sportland
Nord Cramo Spordihoone
P 20.02.2022
BK Ventspils
-
VEF RIGA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
P 20.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Valmieras Olimpiskais Centrs
K 02.03.2022
VEF RIGA
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
K 02.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
N 03.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
L 05.03.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF RIGA
Ogres 1. vidusskola
L 05.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
L 05.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Rakvere Tarvas
Valmieras Olimpiskais Centrs
L 05.03.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TalTech/OPTIBET
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
P 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
P 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
K 09.03.2022
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 09.03.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
R 11.03.2022
VEF RIGA
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
R 11.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
R 11.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Valmieras Olimpiskais Centrs
L 12.03.2022 17:00
BK Ogre
-
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
L 12.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
L 12.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
TalTech/OPTIBET
Nord Cramo Spordihoone
T 15.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
K 16.03.2022 18:30
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
K 16.03.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
R 18.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 19.03.2022
VEF RIGA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
L 19.03.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 19.03.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
L 19.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs
P 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi

Täname

Toetajad
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...