et
en lv
Eesti Läti
Live
Korvpalliliiga
Menüü
Kuupäev Aeg Koduvõistkond Tulemus Külalisvõistkond Saal Ülekanded
K 13.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
R 15.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Rakvere Spordihall
L 16.11.2019 17:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 16.11.2019 17:00
BK Ogre
-
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
L 16.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 17.11.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
P 17.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 20.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
N 21.11.2019 19:00
VEF Riga
-
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 23.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 23.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
Rakvere Tarvas
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
L 23.11.2019 17:00
BK Ogre
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Ogres 1. vidusskola
P 24.11.2019 16:00
TALTECH
-
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
P 24.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 27.11.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Jurmala Betsafe
Valga Spordihoone
K 27.11.2019 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
N 28.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
L 30.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
-
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
L 30.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
AVIS UTILITAS Rapla
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 30.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
TALTECH
Sõle Spordikeskus
L 30.11.2019 17:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
L 30.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
L 30.11.2019 20:00
Latvijas Universitate
-
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 04.12.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
K 04.12.2019 19:30
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
K 04.12.2019 19:30
Latvijas Universitate
-
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
R 06.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ogre
Rakvere Spordihall
L 07.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 07.12.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 07.12.2019 17:00
VEF Riga
-
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P 08.12.2019 14:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
P 08.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph
P 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
T 10.12.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Valga Spordihoone
R 13.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
L 14.12.2019 17:00
TALTECH
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 14.12.2019 17:00
VEF Riga
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 14.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
P 15.12.2019
Pärnu Sadam
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Pärnu Spordihall
P 15.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Ogre
Tartu, TÜ sph
P 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 18.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 18.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Sõle Spordikeskus
R 20.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall
L 21.12.2019 17:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
L 21.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
P 22.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
R 27.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
-
VEF Riga
Rakvere Spordihall
L 28.12.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 28.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
-
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 28.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 28.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 29.12.2019 14:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
P 29.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
P 29.12.2019 17:00
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
E 06.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Latvijas Universitate
Valga Spordihoone
T 07.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 08.01.2020 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
K 08.01.2020 19:00
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
K 08.01.2020 19:30
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS Rapla
Liepajas Olimpiskais centrs
R 10.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Ventspils
Valga Spordihoone
L 11.01.2020 17:00
VEF Riga
-
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 11.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Jurmala Betsafe
Rapla, Sadolin Spordihoone
P 12.01.2020
Pärnu Sadam
-
TALTECH
Pärnu Spordihall
P 12.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T 14.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 15.01.2020
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 15.01.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Liepaja
Valga Spordihoone
K 15.01.2020 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
L 18.01.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 18.01.2020 17:00
VEF Riga
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 18.01.2020 17:00
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 18.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
P 19.01.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
P 19.01.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 22.01.2020
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
K 22.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Jurmala Betsafe
Vidzemes Olimpiskais Centrs
R 24.01.2020
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
R 24.01.2020
Rakvere Tarvas
-
TALTECH
Rakvere Spordihall
L 25.01.2020 17:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 25.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 25.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 25.01.2020 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
T 28.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 29.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Rakvere Tarvas
Valga Spordihoone
N 30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
R 31.01.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
R 31.01.2020 19:00
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
L 01.02.2020 18:00
TALTECH
-
Jurmala Betsafe
Tallinn, TalTech Spordihoone
P 02.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
P 02.02.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
E 03.02.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
K 05.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
K 05.02.2020 19:30
BK Liepaja
-
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
N 06.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
L 08.02.2020
Pärnu Sadam
-
VEF Riga
Pärnu Spordihall
L 08.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
L 08.02.2020 17:00
BK Ogre
-
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
P 09.02.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Valga Spordihoone
P 09.02.2020 16:00
TALTECH
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
T 11.02.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
K 12.02.2020 19:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
K 12.02.2020 19:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
R 14.02.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Valga Spordihoone
R 14.02.2020
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
L 15.02.2020
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
L 15.02.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 15.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
P 16.02.2020 16:30
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P 16.02.2020 19:30
TALTECH
-
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 22.02.2020 14:00
BK Liepaja
-
Jurmala Betsafe
Liepajas Olimpiskais centrs
K 26.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 26.02.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 26.02.2020 19:00
VEF Riga
-
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
R 28.02.2020
TALTECH
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
*to be confirmed
L 29.02.2020 17:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 29.02.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
K 04.03.2020
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
K 04.03.2020 19:00
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
K 04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
K 04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
N 05.03.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 07.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 08.03.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Pärnu Sadam
Valga Spordihoone
P 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
P 08.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P 08.03.2020 18:00
TALTECH
-
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
K 11.03.2020
Rakvere Tarvas
-
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
K 11.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph
K 11.03.2020 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
L 14.03.2020 17:00
BK Ogre
-
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
L 14.03.2020 17:00
VEF Riga
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 14.03.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 14.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 14.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
Rakvere Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
P 15.03.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
E 16.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
T 17.03.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Jurmala Betsafe
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 18.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tartu, TÜ sph
R 20.03.2020
BC Kalev/Cramo
-
VEF Riga
*to be confirmed
R 20.03.2020
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
L 21.03.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Ogre
Valga Spordihoone
L 21.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
TALTECH
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 21.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus
L 21.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 22.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Täname

Toetajad
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...