Korvpalliliiga
Menüü

Pafbet Lat-Est: BK “Ventspils” pārliecinoši Tallinā uzvar “Kalev/Cramo”

14.01.2020

Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas turnīrā otrdien, 14. janvārī, divu čempionvienību spēlē BK “Ventspils” pieveica Igaunijas čempionus “Kalev/Cramo” (95:77), revanšējoties par nesen Ventspilī piedzīvoto zaudējumu. Trešdien, 15. janvārī, plkst.19 sāksies trīs spēles: BK “Ogre” – “Valmiera Glass” (YouTube tiešraide), “Kalev/Cramo” – “Latvijas Universitāte” un “Valga/Valka” – BK “Liepāja”.

“Kalev/Cramo” (14-3) – BK “Ventspils” (12-5): 77:95 (21:23, 37:52, 62:79)

Mājinieki bija vadībā pirmajās piecās minūtēs un uz īsu brīdi otrās ceturtdaļas sākumā. Turpinājumā noteikumus laukumā diktēja BK “Ventspils”, tikai vienu reizi ļaujot Igaunijas čempioniem pietuvoties līdz bīstamam attālumam (67:60 – 27. minūtē).

Ventspilniekiem pārliecinoša uzvara cīņā pie groziem (atlēkušās bumbas 39-26), precīzāki tālmetieni (8/20 – 4/17) un daudz precīzāki divpunktnieki (28/41 – 24/51).

Uzvarētājiem Jānis Kaufmanis guva 18 punktus, Mārcis Vītols 13, Timotijs Šorts 13, Raiens Luters 12.

“Kalev/Cramo” vienībai Kails Vinaless guva 27 punktus, Maikls Finke 14. Aigars Šķēle nespēlēja.