et
en lv
Eesti Läti
Live
Korvpalliliiga
Menüü
Kuupäev Aeg Koduvõistkond Tulemus Külalisvõistkond Saal Ülekanded
L 25.01.2020 17:00
BK Ventspils
97:76
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 25.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
62:72
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 25.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
90:76
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 25.01.2020 17:00
BK Ogre
86:84
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
R 24.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
58:107
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
R 24.01.2020 19:00
Rakvere Tarvas
95:86
TALTECH
Rakvere Spordihall
K 22.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Jurmala Betsafe
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 22.01.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:99
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
P 19.01.2020 17:00
Tartu Ülikool
82:73
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
P 19.01.2020 17:30
Latvijas Universitate
76:88
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 18.01.2020 17:00
BK Ventspils
109:80
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 18.01.2020 17:00
TALTECH
90:98
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 18.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
93:75
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 18.01.2020 18:00
VEF Riga
76:70
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 15.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
73:50
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 15.01.2020 19:00
BK Ogre
102:67
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
K 15.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
84:76
BK Liepaja
Valga Spordihoone
T 14.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
77:95
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
P 12.01.2020 17:00
Pärnu Sadam
94:82
TALTECH
Pärnu Spordihall
P 12.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
L 11.01.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
91:80
Jurmala Betsafe
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 11.01.2020 18:00
VEF Riga
69:70
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 11.01.2020 19:00
Tartu Ülikool
80:65
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
R 10.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
73:112
BK Ventspils
Valga Spordihoone
K 08.01.2020 19:00
BK Ogre
77:71
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
K 08.01.2020 19:00
TALTECH
97:116
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
K 08.01.2020 19:30
BK Liepaja
87:92
AVIS UTILITAS Rapla
Liepajas Olimpiskais centrs
T 07.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
96:61
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
E 06.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
66:81
Latvijas Universitate
Valga Spordihoone
P 29.12.2019 14:00
BK Liepaja
59:98
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
P 29.12.2019 17:00
BK Ogre
70:88
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
L 28.12.2019 17:00
BK Ventspils
85:86
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 28.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
78:80
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 28.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
90:78
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 28.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
104:106
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
R 27.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
65:100
VEF Riga
Rakvere Spordihall
P 22.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
64:70
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 21.12.2019 17:00
BK Ogre
97:92
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
L 21.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
81:80
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
R 20.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
84:88
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall
K 18.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
80:87
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 18.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
86:75
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Sõle Spordikeskus
P 15.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
76:97
BK Ogre
Tartu, TÜ sph
P 15.12.2019 17:00
Pärnu Sadam
73:71
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Pärnu Spordihall
P 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
83:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 14.12.2019 17:00
TALTECH
83:95
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 14.12.2019 17:00
VEF Riga
91:85
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 14.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
92:100
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
R 13.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
87:78
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
T 10.12.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
60:112
BC Kalev/Cramo
Valga Spordihoone
P 08.12.2019 14:00
BK Liepaja
93:101
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
P 08.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
77:80
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph
P 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
102:99
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
L 07.12.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
80:54
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 07.12.2019 17:00
VEF Riga
74:69
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
R 06.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
79:102
BK Ogre
Rakvere Spordihall
R 06.12.2019 19:00
BK Ventspils
109:71
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
K 04.12.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:68
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
K 04.12.2019 19:30
BK Liepaja
93:87
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
K 04.12.2019 19:30
Latvijas Universitate
71:63
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 30.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
56:83
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
L 30.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
70:52
AVIS UTILITAS Rapla
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 30.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:77
TALTECH
Sõle Spordikeskus
L 30.11.2019 17:00
BK Ogre
102:68
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
L 30.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
100:86
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
L 30.11.2019 20:00
Latvijas Universitate
78:86
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
N 28.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
108:82
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 27.11.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
65:87
Jurmala Betsafe
Valga Spordihoone
K 27.11.2019 19:30
BK Liepaja
76:81
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
P 24.11.2019 16:00
TALTECH
81:85
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
P 24.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
70:88
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 23.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
69:91
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 23.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
76:75
Rakvere Tarvas
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:79
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
L 23.11.2019 17:00
BK Ogre
100:66
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Ogres 1. vidusskola
N 21.11.2019 19:00
VEF Riga
85:74
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 20.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
92:95
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:81
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
P 17.11.2019 17:00
Tartu Ülikool
80:70
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
P 17.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
102:92
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 16.11.2019 17:00
BK Ventspils
72:79
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 16.11.2019 17:00
BK Ogre
98:79
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
L 16.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
76:75
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
R 15.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
108:101
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Rakvere Spordihall
K 13.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
111:65
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
P 10.11.2019 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
81:89
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
P 10.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
72:82
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
L 09.11.2019 17:00
BK Ventspils
93:38
Tartu Ülikool
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 09.11.2019 17:00
Pärnu Sadam
68:61
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
L 09.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
R 08.11.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
83:90
TALTECH
Valga Spordihoone
K 06.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
72:95
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
K 06.11.2019 19:00
BK Ogre
94:78
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
K 06.11.2019 19:30
BK Liepaja
90:86
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
P 03.11.2019 14:00
BK Liepaja
88:77
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
P 03.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
65:63
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph
P 03.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
49:85
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P 03.11.2019 18:00
TALTECH
79:78
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 02.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
60:92
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 02.11.2019 17:00
BK Ventspils
79:55
Jurmala Betsafe
Olimpiskais centrs "Ventspils"
K 30.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
109:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 30.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:72
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 27.10.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
75:86
AVIS UTILITAS Rapla
Valga Spordihoone
P 27.10.2019 18:00
TALTECH
85:78
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 26.10.2019 17:00
VEF Riga
99:71
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 26.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:68
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
L 26.10.2019 17:00
Pärnu Sadam
75:81
BK Ogre
Pärnu Spordihall
L 26.10.2019 20:00
Latvijas Universitate
61:98
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
R 25.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
95:89
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
P 20.10.2019 18:00
Pärnu Sadam
85:77
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
L 19.10.2019 14:00
BK Liepaja
91:109
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
L 19.10.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:69
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 19.10.2019 17:00
VEF Riga
80:69
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 19.10.2019 17:00
BK Ventspils
97:61
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 19.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
91:53
Latvijas Universitate
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
K 16.10.2019 18:45
TALTECH
94:83
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
K 16.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:114
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 16.10.2019 20:30
Tartu Ülikool
71:94
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
P 13.10.2019 14:00
BK Liepaja
90:77
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
P 13.10.2019 17:30
Latvijas Universitate
65:59
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 12.10.2019 17:00
BK Ventspils
107:72
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 12.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
93:57
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 12.10.2019 17:00
BK Ogre
81:73
AVIS UTILITAS Rapla
Ogres 1. vidusskola
R 11.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
80:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
K 09.10.2019 19:00
Pärnu Sadam
76:110
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
K 09.10.2019 19:00
VEF Riga
76:70
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 09.10.2019 19:00
TALTECH
100:103
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
P 06.10.2019 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
80:66
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
P 06.10.2019 18:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
57:97
VEF Riga
Valga Spordihoone
L 05.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
L 05.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
68:56
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 05.10.2019 17:00
BK Ventspils
89:93
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
R 04.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
61:74
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
K 02.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
93:67
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 02.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:73
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 02.10.2019 19:30
VEF Riga
88:58
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 02.10.2019 19:30
BK Liepaja
46:97
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
P 29.09.2019 14:00
BK Liepaja
65:81
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
P 29.09.2019 17:00
Pärnu Sadam
89:64
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
L 28.09.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
84:90
Tartu Ülikool
Valga Spordihoone
R 27.09.2019 18:10
Tallinna Kalev/TLÜ
76:84
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
R 27.09.2019 19:00
BK Ogre
85:83
Jurmala Betsafe
Ogres 1. vidusskola

Täname

Toetajad
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...