et
en lv
Eesti Läti
Live
Korvpalliliiga
Menüü
Kuupäev Aeg Koduvõistkond Tulemus Külalisvõistkond Saal Ülekanded
P 10.11.2019 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
81:89
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
P 10.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
72:82
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
L 09.11.2019 17:00
BK Ventspils
93:38
Tartu Ülikool
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 09.11.2019 17:00
Pärnu Sadam
68:61
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
L 09.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
R 08.11.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
83:90
TALTECH
Valga Spordihoone
K 06.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
72:95
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
K 06.11.2019 19:00
BK Ogre
94:78
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
K 06.11.2019 19:30
BK Liepaja
90:86
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
P 03.11.2019 14:00
BK Liepaja
88:77
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
P 03.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
65:63
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph
P 03.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
49:85
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P 03.11.2019 18:00
TALTECH
79:78
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 02.11.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
60:92
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 02.11.2019 17:00
BK Ventspils
79:55
Jurmala Betsafe
Olimpiskais centrs "Ventspils"
K 30.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
109:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 30.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:72
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
P 27.10.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
75:86
AVIS UTILITAS Rapla
Valga Spordihoone
P 27.10.2019 18:00
TALTECH
85:78
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
L 26.10.2019 17:00
VEF Riga
99:71
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 26.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:68
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
L 26.10.2019 17:00
Pärnu Sadam
75:81
BK Ogre
Pärnu Spordihall
L 26.10.2019 20:00
Latvijas Universitate
61:98
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
R 25.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
95:89
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
P 20.10.2019 18:00
Pärnu Sadam
85:77
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
L 19.10.2019 14:00
BK Liepaja
91:109
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
L 19.10.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:69
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
L 19.10.2019 17:00
VEF Riga
80:69
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 19.10.2019 17:00
BK Ventspils
97:61
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 19.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
91:53
Latvijas Universitate
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
K 16.10.2019 18:45
TALTECH
94:83
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
K 16.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:114
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 16.10.2019 20:30
Tartu Ülikool
71:94
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
P 13.10.2019 14:00
BK Liepaja
90:77
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
P 13.10.2019 17:30
Latvijas Universitate
65:59
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
L 12.10.2019 17:00
BK Ventspils
107:72
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
L 12.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
93:57
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 12.10.2019 17:00
BK Ogre
81:73
AVIS UTILITAS Rapla
Ogres 1. vidusskola
R 11.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
80:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
K 09.10.2019 19:00
Pärnu Sadam
76:110
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
K 09.10.2019 19:00
VEF Riga
76:70
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 09.10.2019 19:00
TALTECH
100:103
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
P 06.10.2019 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
80:66
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
P 06.10.2019 18:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
57:97
VEF Riga
Valga Spordihoone
L 05.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
L 05.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
68:56
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
L 05.10.2019 17:00
BK Ventspils
89:93
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
R 04.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
61:74
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
K 02.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
93:67
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
K 02.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:73
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
K 02.10.2019 19:30
VEF Riga
88:58
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
K 02.10.2019 19:30
BK Liepaja
46:97
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
P 29.09.2019 14:00
BK Liepaja
65:81
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
P 29.09.2019 17:00
Pärnu Sadam
89:64
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
L 28.09.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
84:90
Tartu Ülikool
Valga Spordihoone
R 27.09.2019 18:10
Tallinna Kalev/TLÜ
76:84
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
R 27.09.2019 19:00
BK Ogre
85:83
Jurmala Betsafe
Ogres 1. vidusskola

Täname

Toetajad
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...