lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
O  28.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  29.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  29.01.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Rakvere Tarvas
Valga Spordihoone
C  30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
Pk 31.01.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Pk 31.01.2020 19:30
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
S  01.02.2020 18:00
TALTECH
-
Jurmala Betsafe
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 02.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
Sv 02.02.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
P  03.02.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
T  05.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
T  05.02.2020 19:30
BK Liepaja
-
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
C  06.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  08.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  08.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
VEF Riga
Pärnu Spordihall
S  08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
S  08.02.2020 17:00
BK Ogre
-
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
Sv 09.02.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Valga Spordihoone
Sv 09.02.2020 16:00
TALTECH
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
O  11.02.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  12.02.2020 19:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  12.02.2020 19:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
Pk 14.02.2020 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Valga Spordihoone
Pk 14.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
S  15.02.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  15.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  15.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Sv 16.02.2020 16:30
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 16.02.2020 19:30
TALTECH
-
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  22.02.2020 14:00
BK Liepaja
-
Jurmala Betsafe
Liepajas Olimpiskais centrs
T  26.02.2020 18:00
TALTECH
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  26.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  26.02.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  26.02.2020 19:00
VEF Riga
-
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  29.02.2020 17:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  29.02.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
T  04.03.2020 19:00
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
T  04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  04.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
C  05.03.2020 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  07.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 08.03.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Pärnu Sadam
Valga Spordihoone
Sv 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Sv 08.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 08.03.2020 18:00
TALTECH
-
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  11.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph
T  11.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
T  11.03.2020 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
S  14.03.2020 17:00
BK Ogre
-
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
S  14.03.2020 17:00
VEF Riga
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  14.03.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  14.03.2020 17:00
Jurmala Betsafe
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  14.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
Rakvere Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sv 15.03.2020 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
P  16.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
O  17.03.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Jurmala Betsafe
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  18.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tartu, TÜ sph
Pk 20.03.2020
BC Kalev/Cramo
-
VEF Riga
*to be confirmed
Pk 20.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
S  21.03.2020
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Ogre
Valga Spordihoone
S  21.03.2020 17:00
BK Ventspils
-
TALTECH
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  21.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus
S  21.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 22.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...