lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
S  03.10.2020 14:00
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
S  03.10.2020 17:00
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
S  03.10.2020 19:00
Latvijas Universitate
-
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  07.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  07.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  07.10.2020 19:30
VEF Riga
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  10.10.2020 14:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
S  10.10.2020 17:00
VEF Riga
-
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  10.10.2020 17:00
TALTECH
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 11.10.2020 16:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
Sv 11.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  17.10.2020 17:00
VEF Riga
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  17.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 18.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  24.10.2020 14:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
S  24.10.2020 17:00
BK Ventspils
-
Valmiera Glass/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  24.10.2020 19:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pk 30.10.2020 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  31.10.2020 14:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  31.10.2020 17:00
Valmiera Glass/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  04.11.2020 19:00
BK Ogre
-
Valmiera Glass/VIA
Ogres 1. vidusskola
T  04.11.2020 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
S  07.11.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  14.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
S  14.11.2020 17:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  14.11.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pk 20.11.2020 19:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  21.11.2020 14:00
BK Liepaja
-
Valmiera Glass/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
S  21.11.2020 17:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
S  05.12.2020 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
S  05.12.2020 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  05.12.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...