lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
S  05.12.2020 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
S  05.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
S  05.12.2020 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 06.12.2020 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 06.12.2020 17:00
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  09.12.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Pk 11.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
TALTECH
Rakvere Spordihall
Pk 11.12.2020 19:00
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
S  12.12.2020 14:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
S  12.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
S  12.12.2020 17:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 13.12.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
O  15.12.2020 19:00
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
T  16.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
T  16.12.2020 19:30
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
C  17.12.2020 19:00
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Pk 18.12.2020 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  19.12.2020 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 27.12.2020 13:00
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS/VIA
Zemgale Olympic Centre
Sv 27.12.2020 16:00
VEF Riga
-
BK Ventspils
Zemgale Olympic Centre
Sv 27.12.2020 19:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Zemgale Olympic Centre
T  30.12.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
T  06.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  06.01.2021 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Pk 08.01.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
S  09.01.2021 14:00
Latvijas Universitate
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  09.01.2021 17:00
TALTECH
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  09.01.2021 17:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS/VIA
Ogres 1. vidusskola
Sv 10.01.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Sv 10.01.2021 17:00
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
T  13.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
TALTECH
Pärnu Spordihall
T  13.01.2021 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Pk 15.01.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Pk 15.01.2021 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  16.01.2021 14:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
S  16.01.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  16.01.2021 17:00
VEF Riga
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
O  19.01.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  20.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 22.01.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
Pk 22.01.2021 19:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  23.01.2021 14:00
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  23.01.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  23.01.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 24.01.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
AVIS UTILITAS Rapla
*place to be confirmed
Sv 24.01.2021 17:00
TALTECH
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  27.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  27.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
S  30.01.2021 14:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  30.01.2021 17:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
S  30.01.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  30.01.2021 17:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
S  30.01.2021 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 31.01.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
O  02.02.2021 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  03.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
C  04.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pk 05.02.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Pk 05.02.2021 19:30
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS/VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
S  06.02.2021 14:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  06.02.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
TALTECH
Sõle Spordikeskus
S  06.02.2021 17:00
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 07.02.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
O  09.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  10.02.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
T  10.02.2021 19:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  10.02.2021 19:00
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  10.02.2021 19:00
VALMIERA GLASS/VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  10.02.2021 19:30
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Pk 12.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  13.02.2021 14:00
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  13.02.2021 17:00
TALTECH
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  13.02.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  13.02.2021 17:00
BK Liepaja
-
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 14.02.2021 14:00
BK Ventspils
-
VALMIERA GLASS/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
C  25.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
C  04.03.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  10.03.2021 19:30
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
O  16.03.2021
Rakvere Tarvas
-
BC Kalev/Cramo
*to be confirmed
T  17.03.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...